Всі скаргиДержавні органиМіліція не хоче рятувати маму 4 дітей з притону

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Тетяна, вона переконує, що її мама хвора на алкоголізм і перебуває в небезпечному для її здоров’я місці, але міліція нічого не робить для того, щоб її звідти забрати.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

 

“Добрий день! Мене звати Таня Волошин, мені 18 років, я живу в Закарпатській обл. Тячівського р-н смт. Тересва, вул. Квіткова, 21. Дуже Вас прошу допомогти мені вернути мою маму здоровою, бо вона нас має четверо.

Ця біда в нас вже давно. Коли ми були маленькі, мама розвелася з татом-алкоголіком, з яким прожила 5 років, нажила четверо дітей. Одна сестра, Аня, померла. Зосталося нас троє. Мама продовжувала пити, нас лишала самих, голодних. Нас годували сусіди. Мама приходила, пила, водила чужих чоловіків. Ми жили усі в бабки, тому що вони не нажили нічого. Наші бабка і дідо поїхали до Чехії, що допомогти нам зробити якесь житло, але за той період часу, поки вони були за кордоном, ми дуже бідували. Бабка із дідо змушені були залишити роботу і повернутися додому.

Мама і далі пила, тікала. Бабка зверталася до міліції, намагалися лікувати маму від алкоголізму. На деякий час вона припинила пити. Бабка зробила їй документи, взяла її до Чехії, а нас трьох віддали до школи-інтернату Великий Бичків, доки не знайдуть постійну роботу. І тоді бабка вирішила по три місяці робити: три – бабка і три – мама, щоб хтось із нами був і щоб нас повернути. Та дідо того не витримав і забрав нас.

Проте мати в Чехії не витримала і взялася за старе. Бабку лишила, знашла молдаванина, переховувалася, нас не підтримувала фінансово, і так минуло три роки. Бабка часто додому приїздила, надсилала нам гроші, передачі. А якось дізналася, що мама вагітна. Приїхала додому, розповіла, що вирішила залишилися вдома, дивитися за нами і чекати, доки приїде мама додому народжувати. Вагітна мама додому не приїхала народжувати, а народила у Чехії нелегально.

Бабка вирішила позбавити її батьківських прав; через рік і сім місяців її депортували. Втретє проживши з нами 6 місяців, вона вирішила поїхати у Молдавію, тому що вона не мала права з нами жити. У Молдавію потрапила нелегально, рік переховувалася. Бабка її знайшла, вирішила зв’язатися з нею і дізнатися, як її життя і життя нашого малого братика, якого звати Віталік. Вона жалілася, що їй тядко там жити. Бабка послала їй 200$, щоб вона приїхала додому, адже вони прожили 5 років разом, та не були розписані і в Молдавії перебували нелегально. Мама не мала закордонного паспорта, не могла дитину віддати у садочок. Ще за два роки знайомі молдавани нам сказали забрати її з дитиною, бо мама там веде аморальний спосіб життя, а малий братик від того страждає.

Бабка зі своїм сином Русланом одразу поїхали в Молдавію, але забрати її не змогли, тому що її не пустили через таможню. Бабка дала їй гроші, щоб вона пішла до посольства і зробили документи, аби її пропустили до України. Та вона так нічого і не зробила, в черговий раз пропила гроші, а по Skype говорила зовсім інше.

Прошу допомогти мені, тому що нам вдалося її повернути, але вона і далі п’є. Двічі хотіла тікати, та ми її повернули з братом Мишком. Вона живе з трьома тюремниками, один із них бігав за нами з сокирою, коли ми хотіли маму забрати. Ціною великих зусиль ми її забрали. А через два тижні вона знову пропала. І вже півтора місяця як пропала.

Прошу Вас допомогти нам або дати пораду, що ми маємо робити. З нами залишився 5-річний братик, а там, де вона тепер перебуває, відкрита форма туберкульозу. Ми її не можемо повернути додому, тому що не хочемо підхопили туберкульоз самі.

Бабка тричі писала заяву в міліцію, дала точну адресу, де мама перебуває, просила, щоб забрали її і повезли лікувати від алкоголізму, але міліція нічого не робить. Щоразу, коли бабка дзвонить, вона говорить одне: вона – доросла людина, і так я її навчила. А про малого не думає ніхто.

Якщо зможете, допоможіть, будь ласка, у мене надія тільки на Вас…”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!