Всі скаргиДержавні органиМіліція не розслідує справу з крадіжкою і побиттям

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Іван, він переконує, що міліція не затримує злочинців, котрі двічі пограбували його будинок, а також тих, хто його побив.

 

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів

“Прокурору Львівської обл.
Федику Роману Романовичу

Заява
про перевірку правомірних дій працівниками міліції

16 січня 2015 року я не зміг зайти до свого будинку,, що розташований по вул. А. Шептицького, 39 в м. Турка, Львівської області. Вхідні двері були закриті зсередини. Я одразу зателефонував за номером «102». Після цього я виявив, що вікно в будинку було зламане, а в снігу було багато відбитків чужих слідів.

Працівники міліції приїхали, увійшли до будинку, зробили обшук на наявність сторонніх осіб в домі та склали протокол. Однак не провели жодної криміналістичної експертизи: не зняли відбитки ні з шибки зламаного вікна, ні з ручки дверей, не провели експертизу натоптаних біля зламаного вікна слідів грабіжника. В таких діях працівників міліції я побачив абсолютну інертність та небажання серйозно поставитись до цього пограбування. В домі була відсутня мікрохвильова піч, електрочайник, телевізор та блендер.

Хочу сказати, що це вже не перше пограбування мого будинку. Перший розбійний напад відбувся влітку 2012 року. Була порушена кримінальна справа. Грабіжника знайшли за допомогою відбитків пальців, ним виявився житель с. Жукотин, Турківського р-ну, проте слідство по цій справі триває і до сьогодні.

Приблизно о 00:30 17 січня  біля Турківського районного суду на мене та мого товариша напало двоє молодих людей. Спочатку ображали мене нецензурною лайкою, а згодом почали бити, внаслідок чого розірвали мені куртку та розбили окуляри. Одного із нападників я зловив. Ним виявився Луб Богдан Іванович. Я намагався викликати міліцію. Однак за номером «102» мені відповідали, що я телефоную не в Турківський райвідділ, а в Самбірський, та відмовлялись приїхати на мій виклик, допоки я не сказав, що буду скаржитись у прокуратуру на таку відповідь працівників міліції. Приблизно через годину-півтори міліція прийшла на мій виклик та забрали нас до райвідділу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Міліція не карає Інтернет-шахраїв»

Зазначу, що проживаю я в Києві з 1998 року. Закінчив Духовну Академію та КНУКіМ. Працюю в КНУ ім. Тараса Шевченка та характеризуюсь виключно з позитивної сторони. В м. Турка в мене немає недругів та неприятелів, ні з ким не конфліктую, відвідую храм Різдва Христового по вул. І.Франка. Тому напад на мене пов’язую безпосередньо із пограбуванням та помстою самих грабіжників.

У райвідділі про цей факт я вказав, однак працівники міліції були упередженими. Поводились зухвало  та некоректно стосовно мене та мого друга. Ображали нас, насміхалися та погрожували залишити на 15 діб у райвідділі. Тричі змушували мене переписувати заяву. Допит нападника Луба Богдана Івановича не проводили та перешіптувалися з ним.

Згодом нас повезли до Турківської лікарні, щоб, як вони говорили, провести судово-медичну експертизу, в інакшому випадку мене арештують на 15 діб. Оскільки я відчув, що мені та моєму здоров’ю загрожує небезпека з боку працівників міліції, я погодився поїхати з ними, знаючи, що в присутності лікарів та інших людей я буду мати змогу піти додому цілим та неушкодженим, тим самим попередивши свавілля працівників міліції, чим я і скористався.

Мною була написана скарга і в міліцію, і в прокуратуру. Однак письмової відповіді від райвідділу міліції і районної прокуратури до цього часу я не отримав.

Тому маю повні підстави вважати, що перевірка дій працівників міліції не проводилася, два пограбування мого будинку та напад на мене не розслідувані.

Власні допущення можу обґрунтувати з наступного:

  • я не викликався для надання свідчень та письмових пояснень;
  • до мене ніхто не звертався для відшкодування завданих мені витрат.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 94, 95, 97, 100, 227 КПК України,

Прошу:

  1. Прийняти до розгляду мою заяву.
  2. Зобов’язати підлеглі підрозділи перевірити законність дій працівників міліції.
  3. У разі винесення постанов про відмову в порушенні кримінальних справ щодо вже другого пограбування та нападу на мене скасувати їх та порушити кримінальні справи.
  4. Здійснити нагляд за виконанням законів органами досудового слідства під час розслідування кримінальних справ.
  5. Надати мені письмову відповідь про вжиты заходи реагування, оскільки я маю намір звернутися з позовом до суду на відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

Попереджений про кримінальну відповідальність згідно зі ст. 383 КК України за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК