ІншеВсі скаргиМіліція не реагує на ряд крадіжок

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Олена, котра скаржиться на бездіяльність міліції. За словами жінки, у селі пограбували уже кілька будинків, до її хати грабіжники навідуються щоночі, а правоохоронці у реальній допомозі відмовляють.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 


“Минула третя ніч, а моя мама в повному страху, три ночі назад крадії залізли до хати в селі, взяли ложки, каструлю. Все інше наготували винести, на наступну ніч були в дворі, але в хати не полізли, побачили що батьки в хаті, хоч і по темному сиділи, засідку робили, на наступну ніч прослідкувавши що мама пішла з дому, ночувати до родичів, точно знали, що не повернеться, полізли вдруге, наготували ще багато цікавого, забрали праску, ікону, налякала машина яка підїхала (зять приїхав перевірити), хв 5 до нього були, бо бичок від цигарки тлів ще.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порушення суддівської етики

Знов були в хаті, за ніч по селу 4 грабіжки одного почерку, за 2 тижні 16. Заяви є, міліцію викликали, все що зробили склали 3 шт заяв ,і все! Коли попросили піти подивитись в закинуту хату по сусідству, відповіли, що не “уполномоченные”, розвернулись і поїхали! А хто ж уполномоченный? Робити засідки, брати відбитки пальців, слідів купа,- можна з собакою було приїхати. На ранок батьки пішли до закинутої хати, і так як і говорили, коли зять підїхав до двору вони сиділи там і перечікували!

Ранок- прошу міліцію з району про якусь діяльність, відповідь така: “Ми ж вам не зобов’язанні будинок цілодобово охороняти, ставте нашу систему охорони і ніхто не лізтиме”. Мені не потрібно його охороняти, за 52 роки гвіздка ніхто не вкрав, а тут за три ночі 2 рази лізли. Мало того, 2 ночі останні проїжає машина в 2-3 години ночі, призупиняється біля двору, бачить, що світло горить і їде. Мама має їхати в Києві сьогодні і як залишити двір незрозуміло. Міліція нічого не хоче робити, слідчого неможливо знайти. Повна бездіяльність, а все село 2 тижні в страху знаходиться.

Багато чого вони трогали руками (відбитки зняти), сліди ніг (протектори зняти, розмір і.т.д), при тому, що й підозрюванні є, тільки самі не можем довести. А міліція не хоче в них документи перевірити, можливо, відкати від них отримує. Такий крик душі, що це жах і зараз я розумію, зателефонувавши з ранку до безлічі інстанції і не домігшись нічого, окрім прізвища слідчого. Це мало що мені дало, мені не допоможе ніхто, окрім телебачення і журналістів. Дуже чекаю на вашу відповідь і допомогу!!!Я розумію що я по Україні далеко не одна яку грабують,але якби міліція хоч щось робила, затримувала, крадії боялось б це робити і жити стало б легше!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!