ІншеВсі скаргиМіліція не може впоратись із нахабними сусідами

До “Електронної книги скарг України” написав ситач Анатолій. Чоловік скаржиться на сусідів, які постійно ображають його, та поводять себе відверто нахабно. Тим часом міліція, за словами чоловіка, допомогати йому нічим не збирається.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“На мої неодноразові заяви до міліції щодо моїх сусідів, які постійно мене ображають, погрожують ,кидаються в бійку, міліція дає одну відповід:”Немає складу злочину”. В міліції працюють племінники та син сусідів. Деякі заяви взагалі пропадають.

Останнє моє звернення було 21 листопада 2015 року, прийшов черговий міліції, написав заяву, що я пояснив: “Я вийшов з двору, а на мене став кидатися їхній собака, вийшли сусіди, на мої зауваження стали ображати та нецензурно висловлюватись в мій бік.” Це вже десяте чи одинадцяте моє звернення до міліції.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!