Всі скаргиДержавні органиМіліція Кегичівки не розглядає справу з підпалом майна через хабарі

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач із Мажарки, він переконує, що міліція не карає злочинців, тому що збитки у 50 тис. грн не є для неї достатньою для розгляду справи сумою.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрий день! До Вас звертається житель села Мажарка Кегичівського району Харківської області, Шабатура Володимир Володимирович. Хочу звернути Вашу увагу та всіх небайдужих на бездіяльність прокуратури і міліції в смт. Кегичівка.

10.10.2014 року був здійснений підпал зернозбирального комбайна марки «Нива», власником якого я є. На місці злочину були знайдені каністри з-під палива, яким поливали комбайн та іншу техніку. Звернувся до органів правопорядку, для прискорення слідства співробітникам міліції було передано відеозапис із зафіксованим правопорушенням. Але справа так і залишилася нерозкритою.

Слідчий повідомив мене про висновок незалежного експерта, який оцінив комбайн в 50 тис. грн і заявив, що цієї суми не вистачає для того, щоб у достатній мірі провести розслідування, потрібно 250 тис. грн. Така байдужість правоохоронних органів понесла за собою безкарність злочинців та бажання повторити скоєне.

І ось уже 24.06.2015 року був здійснений повторний підпал мого майна. Цього разу вщент згорів трактор МТЗ-892 2013 року випуску та сівалка УПС-8. Понесені збитки сягають понад 500 тисяч гривень! На мою думку, такої суми достатньо, щоб провести розслідування «у достатній мірі». Усі ці вчинки чомусь збігаються з земельними відносинами між мною та місцевим приватним сільським господарством ПОСП Мажарка і його неофіційним керівником Валенко Володимиром Петровичем (колишній селищний голова смт. Кегичівка та голова осередку партії Регіонів), який всі питання на місцевому рівні звик вирішувати за хабарі.

Прошу у Вас допомоги! Бо тільки Ви можете вплинути на хід розслідування та всю ситуацію в цілому!”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК