ІншеВсі скаргиДержавні органиМіліціонери побили мусульман

До “Електронної книги України” написав читач Сергій. Чоловік розповідає про те, що міліціонери не допускали його рідних до відкритого засідання суду, тому що ті є мусульманами. Сергій додає відео того, що все скінчилось побиттям міліціонерами прихильників ісламу.

“Заява – повідомлення про злочин працівників «Гріфон» К-П МВСУ в особі майора Барбонюк, прапорщик Просяний (порушники-1), Дунаєвецького МВСУ в особі Кучерявий Р.М., Богданов О.В (надалі порушники-2).

16.06.2015 року, в приміщенні Дунаєвецького районного суду порушники-1,2 не допускали у відкрите засідання по к/с №9/4146 моїх рідних – представників Макоцей С.П., Гордієнко І.М., Баблонюк О.В., та близьких(надалі потерпілі) лише через те, що останні є мусульманами за віросповіданням та почали штовхати потерпілих, бити та виганяти потерпілих з засідання без будь-яких на то підстав, а коли я почав заступатись за потерпілих словесно порушники-1, почали бити потерпілих та мене, висловлюючись нецензурно на мою адресу та адресу потерпілих з образою релігії Ісламу.

Тілесні ушкодження завданні мені зафіксовані в мене по прибуттю в СІЗО №29, а в потерпілих актами СМЕ.
Також порушники-1,2, знущались над потерпілими, оскільки останні є учасниками бойових дій в зоні АТО батальону «Крим» , лише через те, що потерпілі захищають державність України та її суверенітет на відміну від порушників-1,2.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Райрада та лікарі не дослухаються до людей

Всі вищевказані злочини порушник-1 Барбонюк вчинив 04.06.2015 року.
26.08.2015 року, я отримав лист від прокурора Дунаєвецького районну С. Наконечний від 21.08.2015 року, №34р з якого я дізнався, що проти порушників-1 та порушників-2 порушено кримінальне провадження №12015240140000536, але 27.08.2015 року, порушники-1, та порушники-2 знову вчинили напад на моїх представників, рідних та близьких з нецензурною лайкою образами та фізичним насиллям до останніх через те, що вони Українці за походженням є Мусульманами , через те що я та моя родина прийняли Іслам.

Тому враховуючи вищевикладене та на підставі т… 214,216, 154,КПКУ, т… 364,365,367,336,337,180, 161,382 ККУ.
Наполягаю:
1) Порушити проти порушників-1,2 кримінальне провадження з відстороненням порушників-1,2 від займаних посад та притягнути порушників-1,2 до кримінальної відповідальності.
2) Мобілізувати порушників-1,2 в зону АТО.
3) Визнати мене та потерпілих – представників потерпілими.
Додаток: диск з відеозаписом побиття порушниками-1,2 потерпілих в засіданні суду (додавався до попередньої заяви до цієї не додається)
Всі злочинні дії порушників-1,2 кришує заступник начальника МВСУ Хмельницької області Гонтар В.С.
Всі злочинні дії посадовців «кришує» прокурор Дунаєвецького районну С. Комонюк
Макоцей С.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!