Всі скаргиMicrosoft продала бренд Nokia

Microsoft продала бізнес кнопкових телефонів компаніям FIH Mobile Limited (дочірньому підприємству тайванської Foxconn) і фінської HMD Global, зазначається в повідомленні американської корпорації.

Сума угоди – $350 млн, очікується, що її закриють у другій половині 2016 року. Microsoft передасть зазначеним компаніям бренди, включаючи Nokia, програмне забезпечення, сервіси та серверну мережу. До нових роботодавців перейдуть 4500 співробітників.

Nokia 18 травня заявила, що у співпраці з HMD Global відновить випуск телефонів і планшетів під своїм брендом. HMD стане власником глобальної ліцензії на виробництво пристроїв під брендом Nokia на десять років.

Microsoft в свою чергу буде і далі займатися розробкою Windows Phone, в корпорації обіцяють зберегти підтримку смартфонів серії Nokia Lumia.

FIH Mobile – дочірнє підприємство Foxconn Technology Group, яка виробляє електроніку і її компоненти для світових брендів. Компанія співпрацює з Canon, Apple, Sony, Intel, Dell і іншими. HMD Global, як зазначається в прес-релізі Nokia, недавно створене підприємство.

Microsoft купила Nokia в 2013 році за $7 млрд. Американська корпорація придбала тільки телефонний бізнес фінської компанії. У Nokia залишилися карти і телекомунікаційне обладнання. У 2015 році компанія продала картографічний сервіс Here за €2,8 млрд консорціуму Audi, BMW і Daimler.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!