ІншеВсі скаргиТовари та послуги«Ми не видаємо»: чоловік скаржиться на свавілля Укрпошти

Наш читач скаржиться на те, що не може забрати свої посилки на Укрпошті. Там йому постійно говорять, що за це відповідає листоноша, якої зараз немає на місці. Чоловік обурений таким ставленням.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Добрий день. У мене проблема із тим, що я не можу забрати посилки з Укрпочти. Коли посилка приходить, я хочу забрати, а вони мені завжди говорять, що ми не видаємо, а цим займається поштарка.

Я вже не один раз скаржився, до чого тут поштарка. Але безрезультатно. Вони мені сказали: можеш скаржитись, все одно нас з роботи не виженуть, бо мала зарплата.

Напишіть мені, будь ласка, бо я хочу подавати на них в суд. Моя адреса: Підволочиськ, Тернопільська обл., 47800”, – написав пан Віктор до “Електронної книги скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!