Всі скаргиМетрополітен незаконно лишив пільг військовослужбовців

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, який представився військовослжубовцем ЗСУ. Він переконує, що працівники метрополітену на свій розсуд трактують Закон України і наживаються на військовослужбовцях.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

“Доброго дня! Я являюсь військовослужбовцем ЗСУ, і з 4.06..15 в метрополітені зіштвхнувся з проблемою пільгового проходу на пунктах пропуску!

І зіштовхнувся незаконно! Тому що згідно Закону України від 28.12.2014 №76-VIII, а також рішення Київської міської ради від 28.05.2015 №567/1431 інформації про позбавлення військовослужбовців ЗСУ пільг немає(працівники міліції,податкової міліції і СБУ в переліку є, а військовослужбовців ЗСУ- немає), тобто це незаконне позбавлення права яке надане ст.14 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” – безкоштовний проїзд в громадському транспорті крім маршрутних таксі!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Замість ротації вояків направили в Мар’їнку

Працівники метрополітену опираються ще на постанову Кабінету Міністрів 2003 року (так дійсно в 2003 році ОФІЦЕРІВ, а не військовослужбовців, позбавили права на безкоштовний проїзд, але їм компенсують в зарплаті ціни на проїзд.)

Але постанова тільки про офіцерів і змін в 2015 році до неї не було!

Якщо опрацювати все то можна прийти до висновку, що працівники метрополітену незаконно примушують платити за проїзд. В наземному транспорті проблем немає,то як можливо таке, що Київпастранс трактує закони вірно, а метрополітен хоче збагатитись на військовослужбовцях?

Я і мої колеги дуже надіються на Вашу допомогу,адже не можна залишати в тіні проблему захисту військовослужбовціів!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК