Всі скаргиДержавні органиЖКГМешканець Кагарлику скаржиться на місцеву газову службу

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Андрій, він скаржиться на Кагарлицьку газову службу.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

Доброго дня! Вже півтора місяці мені не можуть підключити будинок до газової лінії! Проведення газу для мене стало грою у квест-кімнаті – кожен раз дають нове завдання, і кожен раз я чую: “У вас немає такого-то докумету”. Натомість, коли просиш надати список потрібних документів відповідають: “У вас наче все є”. І так по колу. Але в той день, коли повинна приїхати комісія на огляд будинку обов’язково виявляється, що якогось документу не вистачає!

Комісія – взагалі окрема історія. У районному центрі немає жодної компетентної в цьому питанні людини! Всі повинні чекати п’ятниці, аби приїхав працівник з іншого району. На жаль, його приїзди не такі часті, як хотілося б…

Ціну за підключення газової лінії я досі не можу дізнатися. За моїми підрахунками це близько 6300 грн, для проведення газової труби від старого будинку до нового. Відстань між ними близько 10 метрів.

Я розумію, хтось хоче грошей. Мені, звісно, ніхто нічого не пропонував, але поведінка працівників служби говорить сама за себе. Я не збираюсь когось фінансувати. Допоможіть, будь ласка, і порадьте як прискорити весь цей процес. Дякую, ” – пише наш читач Андрій.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!