ІншеВсі скаргиМешканці села вимагають позбавлення батьків прав на дітей

До “Електронної книги скарг УКраїни” написали жителі с.Токарівки, котрі дуже стурбовані долею дітей із неблагополучної родини. У листі мешканці села просять допомогти розібратись у ситуації та позбавити горе-батьків бітьківських прав.

Ось їх лист:

Контакти для журналістів: 

“Хочемо звернутись до Вас про допомогу у вирішенні вкрай важливого питання з приводу неблагополучної сім”ї Маційчуків, що поживають у с.Токарівка по вул.Гагаріна будинок 36 (46) Сквирського раону Київської області.
Батьки у цій сім”ї мають трьох хлопчиків. Двоє школярів, які до речі вже декілька днів на цьому тижні не ходять до школи, мати сильно п’є, особливо часто знаходиться в нетверезому стані, коли одержить допомогу на дітей, батько теж п’є. Часто у сім’ї сварки, бійки і все це на очах у дітей.

Діти бігають роздягнені та голодні, в хаті безлад. Часто бідні діти при сварках, коли батьки в нетверезому стані біжать до сусідів та просять допомоги розборонити батьків і разом з тим просять, щоб не казали батькам, що вони прибігали просити, бо знають, що батьки їх битимуть. Бабуся, яка теж мешкає в цьому селі на все закриває очі та покриває горе-батьків. На все це боляче дивитись та дуже прикро за діток, що вони терплять усе це та ніхто їх не захистить до цих пір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жінці не виплатили пенсію покійної матері

Сільська рада бездіє, лише іноді складає нікому непотрібні акти, визиває дільничого та представників місцевої владі і на цьому все закінчується, тільки вид показує, що нібито приймає участь у захисті діток, але “віз і нині там”. Чому така байдужість до горя чужих діток, чому до цих пір батьків не позбавлять батьківських прав? А лише висловлять догану і все починається знову. Дітки мають право захисту, мають право на щасливе дитинство.
В нас досить цивілізована країна, хочимо встпупити до Європейського Союзу, а сама влада закриває очі на таке свавілля та заохочення в процвітанні неблагополучних сімей, де перш за все страждають безневинні діти.
Звертаюсь до вас від імені всіх односельчан с. Токарівки. ДОПОМОЖІТЬ! Захистіть дітей, позбавте їх цих від цих горе-батьків та бабусь. Можливо, вони отримають за допомогою небездушних людей і теплу одежу, і теплий дім, і теплі відносини, турботу, зможуть нормально навчатись у школі з дітками, думаю і вних будуть нові дуже хороші батьки, які їх по-справжньому любитимуть.

Не закривайте очі на дитячі сльози, на дитяче горе. Подаруйте дітям радість повноцінного життя. Накажіть місцеву владу за бездіяльність та байдужість! Ви маєте усі повноваження, щоб допомогти у цій ситуації, бо на місцевому рівні це питання взагалі не вирішується та маскується. Односельчани неодноразово просили забрати діток до дитячого будинку чи іншого закладу, де вони будуть приглянуті, одіті, накормлені та матимуть змогу нормально навчатися, а не бути постійними свідками сварок та бійок ніхто не звертає уваги. Місцеві представники влади виступають тут як нелюди.
Просимо провести особисте розслідування з висвітленого питання, а не доручати знову ж таки місцевій владі – ця влада бездіє, закриває на все очі. Допоможіть діткам!!!
З повагою усі мешканці с.Токарівки Сквирського району Київської області.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!