ІншеВсі скаргиМешканці Гайсина скаржаться на сморід

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач з Гайсина, він переконує, що в його місті стоїть жахливий сморід.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Я – мешканець м. Гайсин Вінницької області. Страшенний сморід заповнив довкілля і не дає людям спокійно жити. Мешканці Гайсина обурюються через нестерпний сморід у місті.

На весь Гайсин поширюється запах із відстійників, де скупчені відходи зі спиртзаводу, молокозаводу та м’ясокомбінату. Ще не так давно сморід у місті сильно відчувався перед дощем, але зараз страшенно смердить незалежно від погоди.

Запах настільки сильний, що в’їдається навіть у випрану білизну, що сушиться надворі. Не допомагають навіть ароматні ополіскувачі. Люди вже втомилися дихати несвіжим, м’яко кажучи, повітрям. До того ж, це впливає на стан їхнього здоров’я.

Прошу Вас від імені мешканців Гайсина: допоможіть”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!