ІншеВсі скаргиДержавні органиМера-героя відправили у відставку попередники

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Лілія, котра переконує, що мерові, який перетворив місто із сміттєзвалища на придатну для життя та відпочинку територію, почали вставляти палки в колеса. У цьому жінка звинувачує його попередників, які тримаються за владу.

Ось її лист:

“З криком по допомогу звертається до Вас, більшість громади невеликого шахтарського міста Родинське Донецької області. Ми щиро підтримуємо ініційовані урядом зміни й поки що віримо в те, що ми побудуємо нову європейську державу – Україну, якщо переможемо корупцію на місцях! Отож просимо Вас: «Врятуйте нас, наших дітей, наше місто! Захистіть наше майбутнє!» 10 березня цього року на очах у всього міста відбулося незаконне захоплення місцевої влади Молодіжною партією, головою та організатором якої є Андрійченко Сергій Сергійович. Мешканці налякані цією ситуацією: міліція, прокуратура, СБУ – бездіють (люди говорять – їх куплено), деяких з громадян підкуплено, інших залякано. А ми хочемо жити достойно: без наркотиків і бруду. Протягом тридцяти років життя у місті тільки жевріло: дороги розбиті, дахи і будинки не ремонтувались, місто прибиралося лише раз на рік (і то за допомогою шахт), сміття вивозилося рідко, утворюючи сталі сміттєзвалища.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Директор навчального закладу на Вінничині культивує корупцію та принижує працівників

Крім того, це неестетично й смердить, а ще й смертельно небезпечно для всіх мешканців міста, особливо для дітей. Усі негаразди міська влада пояснювала кризою, браком коштів та тим, що Київ забирає левову частку прибутків. Але ми ж не сліпі й бачили, як розкрадалися кошти. На жаль нічого не можна було вдіяти, бо корупція в нас нагадує відомий італійський фільм «Спрут». Але усе різко змінилося у травні 2014, коли на виборах переміг Сергій Володимирович Федоров. Місто ожило и люди побачили, що можна жити по-іншому: знайшлися кошти на ремонт доріг, поступово у найбільш кризових будинках замінено крівлю, спилюються верхівки старих дерев, систематично вивозиться сміття, а смітники обладнано, ще й поставлено контейнери для пластикових пляшок, приведено в порядок центр міста (побудовано дитячий майданчик, замість фонтану, який ще з радянських часів не працював, розбито цікаву композицію з дерев кущиків і квітів, поставлено красиві дерев’яні лавки), у місті ночами тепер усюди горять ліхтарі, встановлено навіть герб міста.

Отже, за якихось півтора року зроблено було стільки, що не робилося кілька десятків років. Сергій Володимирович – людина рідкісної вдачі, саме таким має бути сучасний керівник міста: інтелігентний, спокійний врівноважений, розсудливий. Коли¸ до нього звертаєшся про допомогу, завжди вислухає й чим може допомагає, якщо це, звичайно, в його силі або дасть пораду куди звернутися і як ще вирішити ситуацію. Але останні вибори в жовтні 2015 року показали, що ті, хто був раніше, здаватися не збираються, деякі з них переметнулися з регіоналів у Блок Петра Порошенка і, окрилені, почали втикати палки в колеса. Той раз ми відстояли нашого улюбленця-мера, який, на свою біду, пов’язав свою передвиборчу кампанію з Молодіжною партією. Тепер йде судова тяганина, однобоко висвітлюються засідання місцевим каналом, який у змові з тими, хто всім цим керує. Сподіваємося, що хтось нас почує!”

Контакти для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!