Всі скаргиДержавні органиМер Ужгорода та Москаль посприяли вірменам у дешевій оренді Драмтеатру?

Журналісти Закарпатського видання “Кавіль Ньюз” опублікували розслідування в якому виявили, що мер Ужгорода Богдан Андріїв та губернатор Закарпаття Геннадій Москаль могли домовитися про занижену ціну для дачі в оренду господарського приміщення на 505 квадратних метрів. Журналісти встановили, що передали приміщення в 2018 році за експертною оцінкою 2016. Проаналізувавши подібну комерційну нерухомість в місті вони виявили, що це приміщення мімімум мало б коштувати 60 000 гривень, що в десять разів більше. 

Примітно, що власником фірми, що взяла в оренду ці квадратні метри “Міністеріум” є такий 21-о річний вірмен Гаспарян Аветік Анушович, який мав комерційні стосунки із засновників “Спілки вірмен України” і за дивним збігом обставин, за два дні до чергового з`їзду успішних вірмен в Ужгороді на якому були присутні і мер і губернатор з`явилася інформація про цей кабальний договір для ужгородців.

Сам же директор Обласного Закарпатського музично-драматичного театру переконує, що подібні орендарі – для них спасіння. Адже приміщення простоювали з 2016 року.

Хто винен і чому заключили договір за цінами, що не відповідають дійсності – читайте у розслідуванні.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК