Всі скаргиГоловне«Мер Горенки розкрадає землю, а воякам з АТО – дулю», – селяни

До «Електронної книги скарг України» надійшов колективний лист-звернення від селян з Горенки, які не можуть знайти управи на свого мера, який за зачиненими дверима роздає коштовну землю, переконують місцеві жителі.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Контакт для журналістів: netini.gor@gmail.com

“Ми, жителі села Горенка, вимушені звернутися до Вас по допомогу.

Ми, розуміємо, що в країні вкрай складна ситуація, але користуючись цим керівництво нашої сільради – голова Драпей Анатолій Михайлович і його замісник Яременко Петро Анатолійович, набивають свої кишені за рахунок розкрадання державної землі.

Земельна ділянка на декілька гектарів в центрі села Горенка, що знаходиться за сільрадою була відведена ще з часів Радянського Союзу по генплану під культурній центр.

Для будівництва стадіону, будинку культури для підлітків і юнацтва та ін.споруд.

[pull_quote_right]Не один із голів минулих скликань не дозволив собі такого нахабства, як нинішнє керівництво.[/pull_quote_right]

Голова Драпей і його прихильники, що засідають в сільраді – з партії Юлії Тимошенко в потрібний час вдало перескочили до партії Регіонів і успішно виграли вибори, правда підрахунок голосів проходив цілий тиждень (показували в новинах) і за рахунок фальсифікації вдало вдерлися в сільраду.

Партія Регіонів своїх не кидає…Після подій на майдані трохи притихли, але наділи овечі шкурки і вступили вже в іншу партію, та красти стали врази більше.

Кому війна , а кому мати рідна. Зробили закриту сесію, щоб ніхто не дізнався і розграбили наше село.Ми живучи під столицею України, в такому ганебному стані споглядаємо своє село Горенку, що просто жах.

Складається враження, що зависли іще далеко в минулому столітті. В селі Горенка НЕМАЄ:

Гідної поліклініки для огляду і лікування жителів села.

Дитячого садка (той, що є не вміщує скільки діточок, скільки народжуються зі збільшенням населення. В ньому дві групи: ясельна і дошкільна і ті переповнені.).

Школи для навчання дітей, яка відповідала сучасним вимогам, теж немає. Кожен новий голова сільради тільки обіцянками її будує. Школа яка зараз є і школою важко назвати, бо тримається вона на товстому шарі фарби і може звалитися в будь-який момент.

Їдальні в ній не має, вбиральні теж. Дітям потрібно до вбиральні йти на вулицю, в осени і на весні, ще терпимо, а в зимку? І це з 1-го класу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У Львові ціни на ліки зросли одним махом пера

Спортзалу для занять молоді та підлітків спортом, побудував із власної ініціативи один із жителів села у підвалі сільради, а не в обіцяному будинку культури. Дороги знищені.

Навіть для найменших жителів села на можуть поставити сучасні дитячі майданчики. На сміх людям, поставили щось схоже на дит.майданчик, біля сільради, та й те не змогли довести до ладу.

[pull_quote_left]Люди зібрали кошти на бронежилети і передали їх в сільраду, але потім виявилося, що ніби то бронежилети було вкрадено…[/pull_quote_left]

Нашому голові Драпею і його посібникам все одно, це ж не вони і не їхні діти пішли на війну і захищають нашу державу.

Ні волонтерського руху вони не можуть організувати, щоб надходила допомага для воїнів АТО. Хоча багато жителів, хто чим може готові були б допомогти, а тепер допомогу треба відвозити до найближчого супермаркету де є організований збір допомоги.

Драпею, це не треба, бо з цього ж не наживешся, і в загалі при правлінні Януковича йому жилося добре, а тепер коли немає контролю, бо в країні війна, то ще краще.

Знаючи, що наступні вибори навряд чи виграє, так як ні одну з обіцянок він виконав, то ж не відкладаючи зібрав закриту сесію, випровадивши зайвих людей, які мали право бути присутніми, він роздер на шматки земельну ділянку в центрі села, в декілька гектарів, справедливо наділив ділянками своїх депутатів, що нічого для села не зробили, своїх родичів, і себе із своїм замісником (звичайно на підставних осіб, і голова Драпей і Яременко собі наділили по 8-м ділянок площею по 6-ть сотих), а учасникам АТО для відводу очей, декілька ділянок, як собаці кістку…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Невідомі бренди України, які стали світовими

Тепер коли люди все ж таки дізналися про це нахабне розкрадання державної землі, вирішили звернутися до Вас по допомогу.

Драпей вже багато років займається розливом фальцифікованої горілки, та кришує розповсюдження наркотичних речовин в нашому селі і всі про це знають, але бояться говорити, бо він зібрав цілу злочинну банду біля себе.

Останній раз коли люди писали скаргу до прокуратури, то всі хто підписав її отримали телефонні дзвінки з погрозами, а одного жителя с.Горенка, що підписав скаргу, жорстоко побили, зі словами, що ми тебе навчимо як підписуватись…

Це наводить на висновок, що й в прокуратурі в нашого голови є свої інформатори, які показали всі прізвища громадян, які скаржилися до прокуратури.

Громада нашого села покладає останню надію на те, що Ви нам допоможете і справедливість все ж таки відбудеться, голова сільради буде сидіти вже не в кріслі, а в іншому місці.

З повагою і надією, жителі села Горенка.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!