Всі скаргиДержавні органиМер Березанської міської ради вигнав журналіста із сесійної зали (ВІДЕО)

Під час позачергової сесії мер Березані, Володимир Тимченко вирішив поставити на голосування питання про видалення журналіста із сесійної зали, без пояснень та необхідних обгрунтувань.

Про це розповів журналістам “ЕКСУ” сам кореспондент видання “Наша Версія“. За словами журналіста, він навіть не зрозумів, що ж змусило Володимира Тимченко прийняти відповідне рішення, тому що: “Про свої наміри бути присутнім на позачерговій сесії Березанської міської ради та проводити відеозйомку  я повідомив ще напередодні, а саме звернувся з листом  на ім’я міського голови  Володимира Тимченка.”

Подібна поведінка міського голови Березані порушує Закон України “Про інформацію”, а саме, як мінімум дві статті цього ЗУ: статтю 6 про гаранатії права на інформацію та статтю 24 п.2.

Інциндент стався 13.05.2016.

Відео:

“Заради уникнення провокацій, я був вимушений підкоритись наказу міського голови, але це зовсім не означає, що я погоджуюсь із його діями. Гідну оцінку вчинку мера повинні дати суд та прокуратура”, – зазначив журналіст Дмитро Братченко.

Контакт для журналістів:

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!