Всі скаргиМаючи докази шахрайства, столичний слідчий повільно розкриває справу

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, який переконує, що справа, яка може вирішитися значно швидше вже понад два роки так і намагаються розкрити, при тому, що всі докази є.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ

Контакт для журналістів: ulchenkov61@mail.ru

У грудні 2012 р. Дарницьке РУГУ МВС України в м. Києві відкрило кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 191 ч.1 КК України за фактом неправомірних дій з боку керівників ЖБК «Учитель – 3», яке внесено до ЄРДР за № 12012110020001666.

За час проведення досудового розслідування було змінено три слідчих. Слідчими були призначені слідчий Редька С. та старший слідчий Борзенкова М.С. Прокурором, який супроводжував цю справу був ст. прокурор Валевич О.С.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Майбутнє за мікроквартирами

Останнім слідчим по цій справі було призначено слідчого Шеремету Н.М. Попередніми слідчими було зібрано достатньо матеріалів з УкрСоц банку та ГІОЦ, які підтверджують зловживання з боку керівників ЖБК, а саме: – незаконне отримування коштів з мешканців ЖБК на послуги, які не надавались; – незаконне утримання і перерахування коштів за інформаційно – юридичні послуги; – виплати коштів на зарплати працівникам котрих в ЖБК « Учитель – 3» немає; – незаконне утримання юристів у штаті ЖБК «Учитель – 3»; – значно завищені кошториси і обсяги виконаних робіт; – незаконне нарахування та значні витрати на господарські потреби, яких немає, та інше.

Всього за період з 1.01.2010 р. по 01.03.2015 р. з порушенням законодавства України, Статуту ЖБК «Учитель – 3», без жодних рішень загальних зборів кооперативу і без затверджених кошторисів кооперативу на поточні роки було отримано більше 1,6 млн. грн. які витрачені на невідомі цілі.

Для завершення розслідування залишилось долучити до матеріалів справи деякі документи з банку і провести комплексну ревізію фінансово – господарської діяльності ЖБК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Україна: неіснуючий сервіс, та неіснуючі права споживача

Але, незважаючи на наявність у матеріалах справи достатньої кількості документів, що підтверджують факти порушення керівниками ЖБК «Учитель – 3» діючого законодавства, слідчий Шеремета Н.М. дуже повільно за останній час проводить слідчі дії для завершення розслідування.

До цього часу слідчим Шереметою Н.М. не призначено жодної експертизи, щодо кошторису і актів виконаних робіт у ЖБК « Учитель -3» в межах часу досудового розслідування справи за № 12012110020001666.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК