Всі скаргиГоловнеФінансиМахінації за земельний пай для депутата Магдалинівської міськради. Чому їм так потрібна земелька селян?

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Ольга, яка скаржиться на те, що термін дії договору здачі в оренду земельної ділянки минув, а фірма, яка належить міському депутату вирішила хитрити і не віддає належну їй землю. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА: 

“Я Клименко Ольга Іванівна, хочу звернутись до Вас з колективною скаргою, з накипілим болем і розчаруванням, стосовно шахрайських дій депутата Магдалинівської районної ради 7 скликання і за сумісництвом директора КП «Магдалинівський маслозавод» і ТОВ СП «Дудківка», в особі Пустовіт Василь Васильович. Також хочу сповістити про масштабного рівня корупцію  в Магдалинівському районі, Дніпропетровської області, а саме: Магдалинівська районна державна адміністрація, Магдалинівське відділення поліції ГУНП в Дніпропетровській області та Новомосковська міжрайонна прокуратура.

Особисто від себе повідомлю, що я власник земельної ділянки (паю), яка знаходиться в с. Дудківка, Магдалинівського району, Дніпропетровської області, маю всі правоустановлюючі документи на землю. В 2006 році, надала свою земельну ділянку в оренду директору ТОВ СП «Дудківка» на 5  років, по закінченню строку договір пролонгувався ще на 5 років. Отже, строк дії договору мав закінчитись в 2016 році. У зв’язку з закінченням терміну дії договору, я вирішила самостійно зайнятись сільськогосподарською підприємницькою діяльністю на власній земельній ділянці, саме тому я  офіційним листом повідомила про це Пустовіта В.В, на що отримала відповідь, що між нами нібито укладений договір оренди, строком на 10 років, підписаний мною в 2008 році, а державна реєстрація була здійснена в 2012 році.

Так, як в 2008 році я жодного договору не укладала і свого підпису не ставила, я не довго вагаючись, звернулась до Новомосковської міжрайонної прокуратури, де з 25.01.17 року було відкрито кримінальне провадження, по факту службове підроблення. З моєю заявою ознайомилась прокурор Щербина Ольга Василівна, як на теперішній час відомо, саме вона і є процесуальним керівником слідчого Магдалинівського відділення поліції, а саме Завийбороди Дмитра Івановича, якого вона нам назначила, як молодого і перспективного працівника. Цілком не вислухавши суть справи, навіть не намагалась йти нам назустріч,  грубою позицією була настроєна проти нас і явно демонструвала, що вона на стороні шахрая і бандита Пустовіта В.В. Саме тому за бездіяльністю слідчого і прокурора приховується злочин шахрайських дій і підробки документів, так як ані слідчий, ані прокурор не викликав Пустовіта В.В навіть на допит.

Сам Пустовіт В.В на дзвінки ніколи не відповідав і уникав зустрічей. За пів року досудового слідства, я змогла отримати лише копію договору, в якому також маються порушення, адже договір має бути в 4 примірниках. Ми отримали офіційні відповіді від Жданівської сільської ради і земельного держгеокадастру, що договір в них відсутній. Важливим є те, що договір відсутній і в Магдалинівській державній адміністрації, яка безпосередньо зробила державну реєстрацію договору оренди, без наявності оригіналу, а лише за копією, яка завірена не нотаріально, а підприємством ТОВ СП «Дудківка», крім цього договір має не одне виправлення і найголовніше, що підпис у ньому не мій.

Отримавши ці відповіді і на підставі того, що ТОВ СП «Дудківка» також оригінал договору не надає, а значить користується моєю земельною ділянкою незаконно, я двічі намагалась засіяти свою земельну ділянку і кожен з цих разів мені перешкоджав, управляючий ТОВ СП «Дудківка» Русак Евген Вікторович, також він являється і зятем Пустовіта. В.В. Обидва рази я викликала поліцію по лінії 102, але все було марним, так як поліція в черговий раз віддала перевагу фіктивній копії договору, а не оригіналу, який надала мені держава. Русак Е.В  агресивно знищував створені мною межові знаки, не даючи засіяти мені земельну ділянку, а Кабаченко Л.Ф, який назвався співзасновником ТОВ СП «Дудківка» і бухгалтер Магдалинівського маслозаводу Русіна Л.В, погрожували перекультивацією і залякували тракториста, якого я наймала.

Пустовіт В.В орендує безліч земельних паїв і від багатьох померлих жителів села, сотні гектарів які він орендував, згодом надійшли йому у право власності, про що свідчить його заповнена декларація https://declarations.com.ua/declaration/nacp_6b40ff1d-b2b6-4f9e-b1e9-0770f0ef8372.

Моя скарга стосується не лише мене, також потерпілими сторонами від Пустовіта В.В є і жителі села, які не мають змогу змагатися з людиною, яка має мільйони і яка відверто порушує закон, не боючись наслідків. Кожен з нас звертався до поліції, і по нашим заявам відкриті кримінальні провадження стосовно шахрая, але вони не зрушуються з міста. Також важливим фактором є те, що в с. Дудківка близько сотні людей, які здають пай в оренду Пустовіту В.В і в кожного з цих людей відсутній договір оренди, тому що саме таким зручним способом шахрай має можливість обдурити сільських людей.

Але є і люди, які намагаються через суд відстоювати свої права, їм являється житель с. Шевське, Магдалинівського району, власник земельної ділянки Боярський Олег Леонідович. Він має 4 пая але Пустовіт В.В, шахрайським шляхом, без відома власника заволодів його ділянками, оформивши договір куплі-продажу, зробив право власності на своє ім’я, після чого здав в оренду своїй дочці на 49 років і також зареєстрував договір в Магдалинівській районній державній адміністрації. Але в силу того, що судом відмінено право власності, яке Пустовіт В.В оформив на себе,  Боярський О.Л все одно не зміг засіяти свою ділянку, так як Пустовіт В.В все прокультивував, після того як дізнався, що земля засіяна, хоча прав на цю землю в нього немає.

З подібною моїй історією зіткнувся Яцечко Віктор Дмитрович, житель с. Дудківка, з ним Пустовіт В.В також підробив договір оренди землі, в той час коли він навіть не набув права на спадщину за законом.

Також потерпілою стороною являється і чоловік похилого віку, житель с. Топчино Магдалинівського району Мостовий Іван Микитович, людині 93 роки і він прикутий до ліжка, без поваги до віку і жалю з боку Пустовіта В.В також були неправомірні дії, він зловживаючи довірою, домігся від нього підписання договору, на який в нього не було волевиявлення.

Небайдужою залишилась і Тесленко Ірина Іванівна, жителька с. Топчино, так як за весь час здачі її землі в оренду Пустовіту В.В, вона не має змоги отримати від нього договір оренди землі.

Нам відомо, що Пустовіт В.В обдурював людей похилого віку, даючи їм продукти харчування від Магдалинівського маслозаводу, тим самим жителі села, які  по стану здоров’я недобачають, також своїми підписами пролонгували договір на новий строк.

Всім нам, є що Вам сказати, ми дуже сподіваємось на вашу допомогу, адже ми звичайні люди і безсилі протистояти беззаконню. Ми кожен день нервуємо, звертаємось до всіх вищестоящих органів, але нам надходять лише відписки. Допоможіть відстояти свої права законно і покарати винних. Я вас запевняю, що ці дії Пустовіта В.В незаконні і він зрештою свідомо вирішив, що моє рідне село Дудківка, в якому я виросла і на цих самих ділянках полола, стало його особистістю, бо землю він нікому не віддає, майнове яке також належить селянам відібрав і нашими ж тракторами наші землі і обробляє. І нам прикро, що все в світі вирішують гроші, а ми зі своєю правдою, роками повинні доводити очевидні речі”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!