ІншеВсі скаргиМахінації з земельною ділянкою

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Світлана, котра переконує, що її родичка не може отримати у власність земельну ділянку, котра отримала у спадок. За словами читачки, уся справа у корупційних схемах колишнього голови колгоспу.

Ось її лист:

Конаткти для журналістів: 

“Мене звати Світлана. У моїй сім`ї виникла земельна проблема, вирішити яку ми не можемо вже протягом багатьох років. У нас в сім`ї виникла така ситуація: моїй тітці за заповітом належить 0.30 га землі, проте вона не може її приватизувати і розпочати будівництво, тому що зовсім інша людина вже виготовляє держаний акт на цю ділянку. Це незаконно і як взагалі сільська рада могла таке дозволити?! Ця особа, що виготовляє держ. акт, раніше був головою колгоспу, його син вже 20 років працює в районному земельному відділі. Вони нам особисто сказали, що в них багато зв’язків (районні судді їхні хороші друзі) і навіть коли був суд по цій справі повістка прийшла аж на наступний день після розгляду справи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шахрайства сервісного центру у Кіровограді

Ми не раз зверталися до народних депутатів, генерального прокурора і навіть президента, але наші звернення повертали на область а ті в свою чергу на район. Воно ще довго по колу буде крутитися, тому що такі люди нічого не бояться. Може в країні у великих містах почалися зміни на краще, але у малих селах все залишилося на місці. Ми дуже сподіваємося на допомогу!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!