ІншеВсі скаргиМатір-героїню позбавляють житла разом із дітьми та тваринами

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Олена, котра стверджує що родину жінки, котра прихищала тварин та брала дітей під свою опіку, намагються позбавити житла. За словами читачки, кошти на дитячий будинок сімейного типу не виділялись, а тепер комісія вимагає привести будинок, у якому проживає родина, до ладу, або ж їх виселять.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Cім’ю матері-героїні, президента благодійного фонду “Наш світ” Галину Мартинову та її дітей і тварин позбавляють житла! Тваринам дали місяць для пошуку нового дому, далі – смерть. Планується усипити тварин та віддати дітей до інтернату.

1.Велике прохання – знайти для Мартинових альтернативне вирішення питання не руйнуючи сім’ю і не разлучаючи дітей з їх улюбленцями.

2. Місту потрібен муніципальний притулок для тварин.

Одеситку Галину Мартинову знають багато не тільки в Україні, але і в інших країнах. 40 років свого життя вона віддала знедоленим дітям. У 17років Галина по комсомольським дорученням була позаштатним співробітником дитячої кімнати міліції, перевиховувала важких підлітків. У 1983р. після народження власної дитини вона всиновила ще сімох дітей. В цей же час Галина брала у свою сім’ю дітей і підлітків за заявою батьків з важких сімей. Приводили батьки їй дітей на перевиховання, Галина всім намагалася допомогти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рахунки за неіснуючу заборгованість

В 2000 році вона почала приймати дітей під опіку. Вирішила привернути увагу до проблеми дітей і суспільства. З цією метою стала головою громадської організації “Мій дім – моя родина”, а потім президентом благодійного фонду “Наш світ”, створеного для захисту дітей і тварин, які рятувалися в родині Галини від жорстокості людей і ставали молодшими членами сім’ї. Діти, які рятують тварин, рятують себе від байдужості і бездушшя. Анімалотерапія займає у вихованні дітей Галини перше місце. Галина створила проект “Благослови дітей і звірів”, але цей сьомий з шести виграних проектів, де б могли вирішиться багато питань для благополуччя життя дітей і тварин, виграти не вдається.

Немає бюджетних грошей і місця у держави для кружковских робіт дітей, розміщення на території тварин і висадки рослин для паркової зони. Досі утримувати тварин і оплачувати постійні ремонти в усуненні шлюбу в непридатному для життя дітей будинку, що належить міській раді допомагають волонтери.

Коли закінчився термін життя дитячого будинку сімейного типу, для 5 дітей цього статусу, які досягли повноліття, Галина законом на підставі попросила оформити будинок на 5 дітей ДБСТ і на неї з п’ятьма дітьми під опікою і двома дітьми прийомної сім’ї. На сімейній раді вирішили: якщо вийде, то ¾ продамо будинок, купимо п’ятьом дітям по квартирі в старому фонді і мамі з молодшими і тваринами будиночок з земельною ділянкою в передмісті. Так ми зможемо жити та розвивати свій проект. Але 19 грудня була створена виїзна комісія на чолі з директором відділу освіти Цвірінько З. В., екології Касько, сан. станцією та іншими службами Одеси і Овідіополя.

Виявили запах тварин в коридорі, кішок в одній з кімнат і постановили до 15 січня тварин прибрати, будинок привести до ладу. Прибрати кішок на мороз? Який порядок, якщо на стінах чорний грибок від вогкості, падає штукатурка і шпалери? За останні 6 років місто на ремонт не виділив ні копійки! Зараз 80 собакам і 80 кішкам загрожує усипляння, 13 дітям інтернат, а Галині Мартиновій, матері – героїні, опікуну, президенту Благодійного Фонду “Наш світ”, що захищає інтереси дітей і тварин – така важка плата за її добре серце.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК