Всі скаргиФінансиОДРАЗУ ТРИ СКАРГИ НА ДЕЛЬТАБАНК: “Мати 8 місячної дитини не може отримати державну допомогу”…

Не виплачує гроші – «ДельтаБанк», оскільки, усім відомо, зараз є проблеми у цього банку, але проблеми у Руслани – нашої читачки від того не зменшилися.

Щодня Руслані Шатайловій, мамі, на руках у якої менька дитиниа доводиться виживати. Думати про те, де ж взяти гроші, щоб прогодувати себе. Вона не витримали і написала до «Електронної книги скарг України».

Для журналістів є контакт, жінка з Херсону.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Доброго дня! Я, Шатайлова Руслана, мати 8-місячної дитини, отримую державну допомогу по народженню дитини 860 грн, через Дельта Банк.

В грудні держава перерахувала кошти на мій рахунок, але як повідомляє банк, що отримати я їх не можу так як не має готівки!

Банк соцкартку заблокував, тепер не має можливості навіть розраховуватись в магазині! Банк не пояснює нічого, як нам з дитиною жити?

Є можливість отримати кошти в касі банку, але там чергу потрібно займати о 4-ій ранку і видають лише по 100грн! Допоможіть розібратись чому банк блокує соцвиплати!

З пов. Шатайлова Р.”

Контакт для журналістів:

 

ДОДАТКОВО

Зі схожою проблемою написала людина з обмеженими можливостями, запевняє, також не може отримати гроші від цього-таки банку.

Я инвалид первой группы получаю пенсию по инвалидности на дельта банк но я своими деньгами воспользоватся не могу так как этот банк не выдаёт не копейки уже как 2 недели служба поддержки банка отвечает, что деньги можно получить в кассе. Но, я не могу дойти до отделения банка! я с трудом передвигаюсь по дому, мне есть незачто ! “Дельта банк” нарушает права человека!

КОНТАКТ ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ: 

ДОДАТКОВО

“Добрый день. Хочу пожаловаться на “Дельта банк”, который обманывает людей.

Почти месяц люди стоят в км очередях за своими деньгами- мамы с детьми, пенсионеры, вкладчики, участники АТО которым выдали якобы на лечение денюжку в размере 50000, но ребята ими не могут воспользоваться так как банк их зажал, а ребятам нужна реабилитация, маленьким деткам кушать и памперсы и, конечно, без аптек не обходится, как получается деньги есть, но их нет.

Помогите нам разобраться что делать дальше и что крутит банк, а главное Как ЛЕЧИТСЯ и КОРМИТЬ ДЕТЕЙ. Заранее спасибо, надеемся на вашу помощь”.

Контакт для журналістів: 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!