Всі скаргиГоловнеДержавні органиМатерям-одиначкам після перерахунку виплат залишили 1100 грн. Як вижити?

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Галина, яка скаржиться на соціальну несправедливість, після перерахунку ТОП чиновниками нарахувань для матерів одиначок. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Нещодавно по депутатській роботі я ходила до сироти, матері-одиначки, у якої є хлопчик віком до 1 року. Іванко. Коли я спитала, чому у неї нема, що їсти, то почула у відповідь, що їй держава на ці півроку нарахувала аж 1100 грн допомоги на дитину. І ось, мені ніхто не може розсказати про ці гроші? Чи не гроші, а сльози, які отримує сирота з дитбудинку.

Соціальна служба, куди я, як депутат осередку №1 звернулась, мені сказали, що минулі півроку вона отримувала 3700. Тепер, після перерахування – 1100.

Цифри не точні, бо я дуже зла. І ось я дуже хочу, щоб Рева мені розсказав, як жінці з дитиною грудничком жити взимку в селі. За що купувати дитині памперси і повноцінне харчування. І чому у нас в державі не встановлений обов’язковий мінімум, як от менше меншого не повинно бути меншим мінімальної з/пл, сирота з дитбудинку, мати-одиначка не повинна отримувати. Розумієте?

Є найбільші виплати і повинні бути найменші виплати. Не для всіх .А для найбільш незахищених людей. Мати не п’є, не вживає наркотиків, не бомжує. І отримує 1100…Я можу взяти довідку в с/раді з ПІП оцієї сироти і тут вам її опублікувати… Але як так виходить, що жінка з дитинкою просто вмирає з голоду, бо такий закон…”, – написала вона.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!