ІншеВсі скаргиМаршрутки 444 ходять без жодного розкладу

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що водій маршрутки 444 створює аварійні ситуації на дорогах та ходить без жодного графіку.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрий день! Хочу подати скаргу на водія маршрутки 444 м. Київ (вул. Заболотного-Арсенальна площа).

Користуюся цим маршрутом з червня 2015 року, вже не маю сил терпіти хамство водїів. По-перше, ніякого розкладу руху, маршрутку доводиться чекати по 20-25 хвилин, тому людей накопичується 30 чоловік в машину.

Я їхала сьогодні, 27.10.15, о 8:45. Водій набрав людей 30 осіб, при цьому сказав, що, якщо забажає, та ще й «на руль посадить». На моє питання щодо інтервалу руху накричав на мене, що не спізнився, але у розмові зі знайомою зізнався, що затримка складає 25 хвилин.

Друге: порушив правила дорожноьго руху, створив аварійну сітуацію на вул. Бастіонна (виїхав на зустрічну смугу, при цьому лаявся матом). Прізвище водія я не знаю, відомостей про власника маршруту та водія у машині не було. Держ. номер маршрутки АА 0454АА Чернівгівського заводу, старий хлам, ржава залізяка, соромно такий хлам випускати їздити по центру нашого красивого міста”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!