ІншеВсі скаргиГоловнеМаленьке князівство на Кіровоградщині. Все для своїх друзів та рідних від нового голови громади

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Володимир, який скаржиться на нову голову громади, яка, на його думку та думку інших, діє в інтересах своїх, а не населення невеличкого ОТГ. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“В 2016 року на виконання норм чинного законодавства, яке діяло на той час, перебуваючи на посаді сільського голови Подорожненської сільської ради Світловодського району Кіровоградської області, підтримуючи сусідню територіальну громаду та рішення голови відповідної громади, було ініційовано та за час прийнято рішення про об’єднання громад Великоандрусівської та Подорожненської сільської ради.

В об’єднаній громаді Великоандрусівської ОТГ Світловодського району Кіровоградської області і цим самим обравши мого колегу Іващенко Ніну Іванівну на перших виборах об’єднаних територіальних громад, було створено маленьке “князівство” зі своїм Статутом, одноосібними рішеннями та вироками відносно будь-якого члена громади, посадової особи, керівниго складу та працівників ОТГ (незалежно від соціального статусу).

Після об’єднання постало питання перед Іващенко зробити все, щоб не заважали створенню “царства” на адміністративно-територіальній одиниці. Підтвердженням визначеного є соціальна сторінка facebook “с.Подорожнє Територіальна Громада“, зокрема деякі документи щодо диктатури в Україні, додаються.

Тобто особа, яка набула статус голови Великоандрусівської ОТГ вчиняє дії що свідчать про зловживання службовим становищем, перевищення влади та перешкоджання діяльності депутата місцевих рад, а саме головне зрушення конституційного ладу на відповідній території і передача влади в одні руки. Зокрема головним є те, що сільський голова Ніна Іващенко вчиняє дії щодо розтрати державного та комунального майна.

Писати є багато чого, так як я та людина яка була виборчою посадовою особою, яка присяга у відповідності до норм чинного законодавства діяти у межах та у спосіб, і вважала що надавши перевагу на місцевих виборах особі одноумцю (так як на той час мої наміри про об’єднання не зрозуміло майже половина населення), та з ціллю відновити економічний та соціальний розвиток своєї громади, фактично призвила до влади однієї людини, яка зруйнує майбутне нашої маленької громади і стане початком знищення України.

Ви, можливо, вважаєте це наклепом, але це не так і це багато хио підтвердить, хоча багато хто промовчить з принципів самозахисту.

Отже я готов надати будь-яку інформацію з визначеного вище та сподіваюсь на співпрацю та допомогу у вирішені не моїх шкурних питань, а в допомозі вернуть моїй громаді та і ненькі Україні надію, що ми та вона “не вмерли!””, – написав він.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК