Всі скаргиТовари та послугиФінансиМайстерня ламає взяті на ремонт телефони

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач із Києва, він переконує, що його телефон у майстерні «911 СЕРВІС» не поремонтували, до того ж, повернули у гіршому стані, ніж він був доти.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

wasjlev@ukr.net

“10.07.2015 в м. Києві по вул. Раїси Окіпної, 3 я здав на ремонт у майстерню «911 СЕРВІС» свій мобільний телефон трансівер Samsung В 7722, серійний № 354779.

Мені видали квитанцію №68, в якій було позначено орієнтовну вартість ремонту 180 грн та орієнтовну дату 11.07.2015 р.

З 11.07.2015 я кожного дня, крім неділі, приходив до майстерні, де адміністратор обіцяв наступного дня відремонтувати телефон. 23.07.2015 мене повідомили, що віддають телефон без ремонту. Більше того, телефон зовсім перестав працювати, і я відмовився його брати.

На моєму телефоні встановлена програма, завдяки якій я працюю. З вини працівників майстерні я з 11.07 по 23.07.2015 не мав змоги працювати. Мене ніхто не попереджав, що не можуть провести ремонт, навпаки, щодня обіцяли відремонтувати.

Прошу Вас розглянути мою скаргу та відшкодувати нанесені мені збитки в розмірі 2400 грн. А також повернути мій телефон у справному стані.

З повагою, Васильєв В.Г.”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!