Всі скаргиТовари та послугиМайстер виготовляє неякісні дублікати ключів

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Олена, вона переконує, що майстер заперечує, що виготовив погані дублікати ключів.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Минулого тижня я звернулась до майстра з виготовлення ключів та ремонту взуття, кіоск якого знаходитися на перехресті вулиць Баженова та Москаленко, біля світлофора та пішоходного переходу, навпроти тролейбусної зупинки «Москаленко», між кіосками з продажу тютюнових виробів та швидкої їжі.

Мені було виготовлено дублікат ключа зі зразка, який був тріснутим і майстер його порівняв; я заплатила 50 грн. Цей ключ не підійшов, замок на нього абсолютно не реагував. На другий день я знову звернулась до цього майстра, і він «піправив» свій дублікат із абсолютно цілого і неушкодженого ключа, який я взяла в іншого члена сім’ї. Але дублікат знову не підходив, мені сказали звернутись із понеділка, бо закінчились заготовки.

Вчора, 15.10.15, я знову звернулась до цього майстра, і він мені виготовив дублікат із цілого і неушкодженого зразка, сказавши, що поверне гроші, в разі, якщо дублікат не підійде. Дублікат не підійшов, замок абсолютно не реагував на цей ключ.

Сьогодні, 16.10.15, я звернулася до цього майстра знову, сказавши, що ключ не підійшов. Він сказав, що гроші не поверне, він своєї помилки не бачить, це на моєму ключі виступ, через який його дублікати неробочі.

Я попросила «Книгу відгуків і пропозицій», і мені було надано абсолютно чисту книгу, без відомостей про цього майстра як підприємця. Перша сторінка з реквізитами була пуста. Можливо, на цей момент він її вже записав.

Я в ній нічого не стала писати, а попросила якісь відомості, щоб вказати, на чиє ім’я я пишу скаргу. Мені відмовили. На віконечку зазначений був лише номер телефону. Наразі до цього майстра підійшла продавець із сусіднього кіоску зі швидкою їжею, і майстер її попросив у разі чого свідчити, що вона в курсі ситуації. Але постраждала сторона – я! Я витратила гроші за послуги, яких не отримала. 8 разів зверталась до цього майстра, витратила багато часу і нервів, а результату не було ніякого. Дуже прошу Вашого впливу на цей випадок. Дякую”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК