Всі скаргиMail.Ru Group назвала «інформаційним вкиданням» крадіжку 57 млн. аккаунтів

99,9% облікових записів електронної пошти Mail.ru, викрадених хакерами, виявилися невалідні. Про це повідомляється в заяві Mail.Ru Group.

У компанії нагадали, що база даних, отримана від експерта Алекса Холдена, нібито скомпільована з різних «старих баз» логінів і паролів.

«Це змушує припустити, що даний звіт – грамотне інформаційне вкидання, спрямоване на привернення уваги до бізнесу Холдена в галузі надання послуг з кібербезпеки», – йдеться в заяві.

22,5% проаналізованих облікових записів містили адреси електронної пошти, що ніколи навіть не існували, 64,2% – неправильні паролі, відзначається в повідомленні. Решта 12,4 акаунтів вже сприймалися компанією як підозрілі і були заблоковані.

4 травня Холден повідомив, що російські хакери вкрали логіни та паролі 272,3 млн облікових записів, 57 млн з яких нібито належали користувачам Mail.ru.

Тоді в компанії стверджували, що отримали від Холдена дані про облікові записи і з’ясували, що активних акаунтів в базі не було.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!