ІншеВсі скаргиТовари та послугиФінансиМагазин нехтує законом прав споживачів

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Олена, яка стверджує, що інтернет-магазин нехтує законом та не повертає гроші протягом відведенного терміну за негідний товар.

“Добрий день! Я Сергієнко Олена Вячеславівна, моб 099-216-61-88. Купила ноутбук 01.06.16р в службі сервісу http://all-service.com.ua/. У мене є 14 днів на повернення. Але магазин нехтує законом і не повертає кошти. Ноутбук не працює, шумит жорсткий диск. Була у юристів, щоб відстояти свої права на 4500 грн за 3 засідання, а ноутбук коштував 7000 грн та обіцяють 50% на 50%! 2 заяви є у міліції та 1 скарга у службі захисту прав споживачів. Цей інтернет-магазин так поводиться з усіма клієнтами, треба з ними щось робити. Багато негативних відгуків, про те, як вони кидають покупців, всіх без винятку! З повагою, Елена”

Контакт для журналістів: 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!