Всі скаргиТовари та послугиМагазин «Фокстрот» розповсюджує неправдиву інформацію про акції – житель Львова

Магазин «Фокстрот» вводить покупців в оману, розповсюджуючи неправдиву інформацію про акції. Так стверджує наш читач Максим, який живе у Львові. За його словами, акційні товари роздають за незрозумілим списком. Мовляв, умови, як до нього потрапити, ніхто не пояснює.

ОСЬ ТЕКСТ СКАРГИ:

«Доброго дня. Хотів би написати скаргу на магазин «Фокстрот» у м. Львові за адресою Кн. Ольги, 106. Магазин вводить в оману покупців, розповсюджуючи неправдиву інформацію про акції, а також менеджери організовують незрозумілі схеми для продажу акційної продукції за зниженими цінами.

Наприклад, з нагоди відкриття даного магазину була проведена акція зі зниженням ціни. Прийшовши в магазин перед відкриттям, дізнався, що акція на дану продукцію буде діяти в певні години, тобто з 12 до 13 а також з 18-19. Прийшовши вдруге об 11:50 поцікавився в продавців на рахунок акційних товарів, на що не отримав ніякої вичерпної відповіді, як придбати даний товар, але вони порадили звернутися до менеджера.

Після того, як найшли менеджера, він сказав, що дана продукція вже вся розпродана за якимось списком, на запитання, як потрапити до списку і що це таке, відповіді не надійшло.

Люди по запису отримають якісь талончики і з ними можуть отримати товар. На прохання надати роз’яснення, відповіді, на жаль, не отримав. Товар не був виставлений у торговому залі, тому к-сть наявних одиниць перевірити не вдалося. На якій підставі продали товар до початку акції, ніхто не пояснив. У той час, як на вулиці надалі роздавалися буклети і людей заманювали всередину магазину неіснуючим товаром, який неможливо придбати.

Подав скаргу на гарячу лінію на даний магазин, оператор відмовився її приймати, аргументуючи це проблемами магазину. На запитання, чому не приймається скарга, відповів, що лише локально, хоча мережа фокстрот являється франчайзиговою компанією», – написав пан Максим до «Електронної книги скарг України».

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!