Всі скаргиТовари та послугиМагазин FACTCOOL не відповідає за свої транзакції

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, яка не змогла придбати товар за вказану ціну, але гроші з її картки все ж таки кудись зникли. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“26.06.2017 я намагалась зробити замовлення на придбання пари босоніжок на сайті компанії FACTCOOL. Ввела усі відомості моєї платіжної карти. MAGAZYN 130 (назва із СМС повідомлення мого банку) успішно зняв з моєї картки 105,23 грн., PAYPAL (назва із СМС повідомлення мого банку) успішно з моєї картки зняв 2 долари. А от PAYPAL*FACTCOOL.SRO (назва із СМС повідомлення мого банку) повідомив, що при знятті суми 645,41 грн. відбулась технічна помилка і запропонували ще раз внести усі дані. Я обурена! Тому, що босоніжки коштують на 100 грн. дешевше, але система безальтернативно здерла кошти за ще недоставлену покупку! Купівля не відбулась, а в мене фактично вкрали майже 200 грн.

Моє звернення за електронною адресою contact-ua@factcool.com та на сторінку Facebook залишилось без відповіді.

Прошу Вас поширити цю скаргу, щоб ніхто більше не став жертвою шахрайства FACTCOOL.

Коли я залишала відгуки про ситуацію під картинками речей, які пропонує FACTCOOL на своїй сторінці у Facebook, системні адміністратори прибрали таку можливість і тепер там залишилась тільки опція “Поширити”. Проте, жодного дзвінка, чи пропозиції щодо повернення грошей так і не відбулося. Це ще одне підтвердження шахрайства FACTCOOL. З найкращими побажаннями.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!