Всі скаргиТовари та послугиМАФи у Львові – пенсіонерка в лікарні, будинок в тріщинах (ЕКСКЛЮЗИВ)

У Львові будують незаконні МАФи, оскільки жителі проти їх лякають озброєними охоронцями.До «Електронної книги скарг України» написав житель Львова, його лист-скрага це галас усіх жителів будинку по вулиці Клепарівська, 13. Вони протестують проти зведення МАФа у своєму дворі, бо із-за цього ремонту дітям ніде гратися на дитячому майданчику, зелена територія перетворилася на асфальт і будинок ледь не тріскає по швах.

І ні міліція, ні чиновники нічого не можуть зробити, навіть мер давав обіцянку, що виправить ситуацію, але МАФ і досі там.

Ось її лист:

Контакт для журналістів:

«Львів, вул. Клепарівська, 13 – це наш будинок (на фото) його прибудинкова територія межує з прибудинковою Хорватської, 12-16 і глухою торцевою стіною Хорватської 12.  Нагорі насипу, де зараз стоїть МАФ, був майданчик для дитячих ігор і господарських потреб мешканців, по периметру були насаджені дерева для закріплення насипу та відгородження від проїзної частини.

Конфлікт виник в 1999 рік – Подружжя Н.М. Ложенська – В.О. Мякотних переводять квартиру в нежитловий фонд, починають перепланування під магазин при цьому рубають дерева і руйнують частину насипу, видирають з землі сушку для білизни. Мякотних тоді вів торгівлю запчастинами, одночасно робив ксерокопії і продавав каву студентам, які окупували наш двір та постійно засмічували його одноразовим посудом і папером.
2006 рік – Ложенській, його дружині, дають в оренду частину нашої прибудинкової, мешканців до відома вирішили не ставити.

Плани прив’язки, надані Ложенською, також викликають сумнів: на всіх вказана адреса Хорватська, 12, на витягу з генплану можна побачити будинок Хорватська 12, Хорватська, 16, Клепарівська, 11а, а ось на Клепарівській 13 якось “забули” вказати номер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЗОЛОТІ ВОРОТА ПЕРЕТВОРИЛИСЯ НА БАЗАР!”

maps

Зупиняти свавілля однієї людини спробували навіть бабусі, коли побачили, що той, аби встановити свій нещасний МАФ, почав нищити дитячий майданчик. Але бабуся потрапила під гарячу руку. У неї глибокі рвані рани на стегні. Три тижні вона пробула в лікарні (є медичні довідки).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЗА ОХОРОНЦІВ ДЕПУТАТІВ ПЛАТИМО МИ З ВАМИ!”

Звичайно, ми звернулися до заступників мера Синютки і Білостоцької, ті заявили, що в такому випадку ніякого нового місця під МАФ підприємцю виділяти не будуть, а відразу ж будуть готувати ухвалу про розірвання договору оренди.

Наступного ж тижня Мякотних привів у двір озброєну охорону та бригаду робітників, які спокійненько, за мовчазної згоди чиновників, залили фундамент та товсту бетонну подушку по всій площі ділянки, що є недопустимим при встановленні МАФ:
maps-lvov
За короткий час на місці дитячого майданчика був викорчуваний грибок з гірки та перенесений в інше місце, мабуть, щоб майбутні клієнти мали де пиво розпивати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЯК ПОГУЛЯВ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЯЦЕНЮК

Білостоцька швиденько вмила руки, Синютка взагалі уникав зустрічі. Тоді ми ще були наївними, та вирішили все-одно боротися далі.

Оббивання порогів кабінетів ніяких результатів не приносить. Різного рангу чиновнички – починаючи від ЖЕКу і міськрадою закінчуючи, просто відкрито з нас насміхалися. Ми написали з сотню листів і надсилаємо в редакцію “Електронної книги скарг України” відповіді на них це близько 50 різних відписок!! (Якщо потрібно буде журналістам – ми їх надамо. ред.)

Та на цьому історія не завершується – Мякотних вирішив, що йому орендованої території мало, і ще прибудував собі бетонну терасу, на якій зараз складає сміття!!!

В приміщенні на Хорватській 12/13а то кафе відкривали, то аптеку, а зараз відкрили продуктовий магазин з різними напоями, так що тепер кожного ранку наш двірник вимітає купи пляшок і обгорток з чіпсів, у дворі завжди натовп студентів, в під’їзд страшно зайти – там “зимовий” туалет, а за задньою стіною МАФ – “літній”, у нас вікна трьох квартир, де є малі діти, якраз знаходяться приблизно в 10-12 м від тої стіни. Як тільки потепліє, так постійно хтось там справляє природні потреби.

А те, що вчудила наша дорога міськрада з її депутатами, нас остаточно доконало. Цілком випадково мешканка нашого будинку натрапила в інтернеті на ухвалу, якою горезвісний МАФ було знову внесено до Перспективної схеми, а договір оренди продовжено на два роки! (Додаток 3 (Зміни у додатки 1-21 до ухвали міської ради від 18.12.2008 № 2311 “Про затвердження Перспективної схеми розміщення малих архітектурних форм як частини програми комплексного благоустрою території міста“ (продовження договорів оренди)) до ухвали № 2292 від 11.04.2013 (Про внесення змін до ухвали міської ради від 18.12.2008 № 2311 (зі змінами)), п. 22 (продовження договору оренди на 2 роки Ложенській Н.М., адреса Хорватська, 12), причому на самому сайті міськради текст ухвали з’явився пізніше.

Як можна робити такі речі? Добре, наплювали на наші інтереси, але що ж робити з тими фактами, що раніше була прийнята ухвала про вилучення МАФ з Перспективної схеми, що судом встановлено, що договір не пройшов реєстрацї, отже не був укладений взагалі, що Шевченківська райадміністрації видала розпорядження №191 від 01.03.2011р. “Про демонтаж малої архітектурної форми на вул. Хорватській, 12″»

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!