Всі скаргиДержавні органиЛюди не можуть отримати законні паї

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Валентин, котрий переконує, що місцева райдержадміністрація не передає у власність земельні ділянки громадянам, хоч рішення про передачу і підтвердив суд. За словами читача це непоодинокий випадок невиконання закону.

Ось його лист:

Контакти для журналістів:

“13.03.2013 року Пятихатський районний суд визнав за Жуганом Володимиром Олександровичем право на земельну частку (пай). Відповідно до статті 2 Земельного кодексу України дане рішення суду прирівнюється до сертифікату на право на земельну частку (пай), однак земельна ділянка Жугану не була виділена в натурі (на місцевості), так як Пятихатська райдержадміністрація і Головне управління Держгеокадастру в Дніпропетровській області не можуть визначитися зі своїми повноваженнями. Тому Жуган повторно звернувся до суду та 03.10.2014 року Пятихатський районний суд виніс рішення та зобовязав Головне управління Держземагентства виділити Жугану земельну ділянку із земель резервного фонду, що розташовані на території Лихівської селищної ради Пятихатського району.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сім’я прибрала до рук усе майно школи

Головне управління ДГК оскаржувало це рішення Пятихатського суду до апеляційної та касаційної інстанцій, однак рішення суду першої інстанції було залишено в силі. 23.06.2015 року Головне управління ДГК все-таки видало наказ щодо надання Жугану дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо виділення йому земельної ділянки та не так воно сталося. Наразі всі землі резервного фонду державної власності передані Пятихатською РДА в оренду третім особам, хоча за договорами оренди землі передбачено розірвання договору оренди Пятихатською РДА в односторонньому порядку в разі звернення громадян, за якими судом визнано право на землю. Однак райдержадміністра, і до Генеральної прокуратури України, однак з Києва наші скарги були направлені до області, а з області – до Пятихаток. І коло замкнулося.

Писали на телеканал ICTV та реакції ніякої не відбулося. Після отримання листа РДА № Ж-246 від 09.12.2015 р. Жуган звернувся до РДА за отриманням викопіювання, як і було запропоновано в листі, однак над ним просто посміялись, а начальник юрвідділу Каргіна виставила за двері. То як це розуміти? Подібні ситуації також в мешканців Лихівки, Біленка та Сірика.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК