Всі скаргиЖКГЛюди масово жаліються на відімкнення світла

До «Електронної книги скарг України» за останню добу надішло понад 10 повідомлень про відімкнення світла. Люди жаліються, що техніка псується і не зрозуміло, коли ж чекати на відімкнення.

Ось, що пишуть наші читачі:

expert-dumka-ekspert-mnenie«В Козятині а також в Козятинському районі тричі на день вимикають світло. Працювати та нормально жити людям не можливо. Я розумію що це економія але чому тільки тут .Чому в других областях не економлять.Кажуть що це вирішує місцева влада»
expert-dumka-ekspert-mnenie«Доброго вечора. Я з міста Корсунь-Шевченківського. В нашому місті з 2 грудня почали вимикати світло, і так по сьогоднішній день-3 рази на добу. Говорять, що скоро вимикатимуть по 7 разів на день. Скільки це триватиме?! Якщо вже вимикають, то, чому не у всіх містах? На днях, жителі нашого міста хочуть зібратися і піти до корсунь-шевченківського гес. Будь-ласка відгукніться на проблему нашого міста…»

expert-dumka-ekspert-mnenie«Доброго вечора! Я з Вінницького р-н,с.Лука – Мелешківська.. У нас 3 неділі вимикають світло по 7 – 10 годин . пів Луки вимикають а остальна частина Луки при світлі зовсім невимикають. Дітки в садочку седять без світла , їм невстигають готувати їсти..Можна сказати голодні , і в темноті граються. сплять в одязі бо прохладно.В магазині невимикають світло бо спортиться товар а в садочках продукти неспортяться? м. Вінниці фабрика Рошен сяє!!! Чому така несправидливість і байдужість до дітей і людей?Чому повині страдати дітки ? ! Де справедливість? Ми прагнемо справедливості!!!.Просимо вас незалишатися байдужими, і допомогти розібратися в цьому питані і зробити сюжет про таку несправедливість та знущання над дітьми і людми.!!!!! Дякую. Надіємось на вашу допомогу.!!!!!»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Які лампочки кращі – ТЕСТ

expert-dumka-ekspert-mnenie«Вiдключення електроенергiї. У Семенiвському районi Полтавськоi областi вибiрково в одних i тих самих селах свiтло вимикають кожного дня на 12 годин на добу. Скiльки ще будут знущатися з нас, адже у самому районi i по деякик iнших селах свiтло взагалi не вимикали нi разу. Люди дуже обуренi i тому планують влаштувати другий майдан у вiддiленнi ресу. Дуже просимо допомогти нам.»

Схоже владі слід просто більш обачливіше ставитися до таких відімкнень світла. Не потрібно відмикати його аби як, а ЗАВЧАСНО! Попереджати про майбутнє відімкнення світла, щоб люди розуміли, коли і на що розрахоувати.

Також не подобається, що в одних містах постійно вимикають світло в інших, зовсім немає відімкнення. Наприклад, столиця – Київ, точно не страждає від подібного відключення світла.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!