Всі скаргиЛюбовний кредит. Як розводять на гроші закоханих дівчат

Власним любовним досвідом, який вилився в тисячний борг кредиту ділиться наша читачка Наталія із Калинівки, Вінницької області.

До «Електронної книги скарг України» написала Наталія, жителька Калинівки, яка переконує, що на її довірі нажився бойфренд, який ще нещодавно клявся в коханні.

Звернення до міліції не дають бажаного результату. Наша читачка подумує, чи бува правоохоронці не покривають альфонса?

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

“Звертаюсь до Вас, так як виходу з цієі ситуаціі не маю!

Я з міста Калинівка Вінницькоі обл. Зустрічалась з хлопцем десь більше року все було добре, потім з його слів він потрапив в халепу нащо йому потрібні були гроші вмовив мене взяти кредит, який він буде виплачувати, взяла на суму 16000, він написав розписку, потім помітила, що зникло золото загальною вагою близько 40г.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “McDonald’s зізнався, що додає поліпшувач до картоплі фрі

Пізніше виявилось, що кредиту він не платив мені почали іти листи з банку, я запитала його чому не платив, він відповів: твої кредити плати сама!

Я звернулася до міліціі із заявою про шахрайство, як виявилось я не одна така, та його хтось гарно прикриває та допомагає у цій справі.

Пізніше його затримали за крадіжки, за які вже б когось іншого посадила на років п’ять мінімум, але його і тут вигородили.

Просила його повернути мої кошти, але він погрожував розправою є навіть записи, які я додавала до справи, але і їх не взяли до уваги.

Чому злодій ходить спокійно, а я повинна за свої кошти ж боятися спокійно жити? Як повернути все? Наша міліція ні нащо не здатна, навіщо вона там?

Звуть шахрая Матвіїв Олексій Валерійович.”

ПАНОРАМАп

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!