Всі скаргиТовари та послугиЛьвівський ресторан «Фільварок на Левандівці» забуває про замовлені бенкети

Як в ресторані «Фільварок на Левандівці» можуть забути про Ваш бенкет, не повертати завдаток… історія від нашої читачки. Для журналістів є контакт. До “Електронної книги скарг України” написала невдоволена обслуговуванням західного ресторану «Фільварок на Левандівці». Ані директор, ані персонал, не справив враження тих, хто дбає про своїх гостів.

ОСЬ ЛИСТ ЛАРИСИ:

“Я Шалко Лариса Іванівна 26 грудня 2014 року разом із своєю донькою Селіверстовою Оленою та її коліжанкою Дубчак Аліною замовили бенкет на 7 персон на 3 січня 2015 року в ресторані «Фільварок на Левандівці» м.Львів, вул.Сяйво,8, заплативши завдаток в сумі 200 гривень. Бенкет замовлено на прізвище Селіверстова Олена, замовивши при цьому і живу музику, переговори з музикантами телефоном були здійснені адміністратором ресторану у нашій присутності.

Нас завірили, що все буде на вищому рівні. І яке було наше здивування, коли ми завчасно задзвонили і хотіли уточнити меню, слухавку не брали. Коли ми під\’їхали до ресторану виявили, що він зачинений і окрім сторожа нікого немає.

Дві години ми не могли додзвонитися до керівництва, щоб хоча б забрати завдаток. Усе це відбувалось на вулиці при мінусовій температурі і страшному вітрові. Приїхав директор пан Орест, нервово повернув завдаток, навіть не вибачився. Результат « обслуговування» такого «шикарного» ресторану – зіпсований настрій усім гостям і хвороба (застуда) моєї доньки, а скільки нервів було втрачено. Своє 25-річчя вона запам’ятає назавжди.

Прошу надати мені роз’яснення, як така ситуація могла статися і прошу захистити мої права споживача. м.Львів

[Locker] The locker [id=9353] doesn't exist or the default lockers were deleted.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК