ІншеВсі скаргиДержавні органиФінансиЛьвівське рейдерство прикривається вищими інстанціями

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Наталія, яка стверджує, що у місті Львові процвітає рейдерство у якому залучені поліція, прокуратура, судді та слідчі органи.

“Рейдерське захоплення приватної власності владними структурами за адресою: м.Львів,вул. С.Петлюри,2 ТзОВ”ХіКО”. Вся поліція,прокуратура,судді,слідчі органи у зговорі та допомагають прикривати злочинне угрупування! Скільки все це може продовжуватись ? Я перейшла усі структури району,області та всі закривають очі на правду і закони.
Злочинці: Багряк А.- міністерство юстиції України, Поліщук В.П.- прокуратура області в м.Львові, Цабак В.Я.- управління юстиції у львівській обл,( має пряме відношення до рейдерства) переведений начальником реєстраційного управління по вул.Городоцькій,299 в м.Львові (вважає себе,що хочу те и буду робити), Подоляк М.Я.- служба безпеки,Ковальчук М.В.- прокурор Галицького р-ну м.Львова та слідче управління Галицького р-ну м.Львова.
Рішення суду не виконуються,постанови поліції не виконуються,слідчі органи спеціально затягують час на користь злочинного угрупування,судді спеціально допускають смішні помилки щоб вигородити злочинне угрупування.Все це тягнеться з 2012 року.Серце чоловіка не витримало такого знущання.08.04.2015р.він пішов з життя.Терпіти такого більше не має сил.Де правда,де закони,де боротьба із злочинцями ??? Хто несе відповідальністьу цій країні? Такого світ не бачив що термін сплати кредиту у 2018 році,банк не має притензій до клієнта,а управління юстиції (начальник Цабак В.Я.) забрав мою приватну власніть !!! Дістало все та мовчати я більше не можу і не буду.Вірю що є ще справедливі та вірні сини і дочки України. Противно чути, що кришування міністрами продрвжується !
На даний час порушені кримінальні провадження за перевищення службових повноважень, але прокуратура та слідчі намагаються і надалі прикривати злочинне угрупування – кришування існує і надалі!!!”
Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!