Всі скаргиТовари та послугиЛуцький пивний бар зневажає клієнтів

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що до неї зневажливо поставилася офіціантка в пивному барі.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Адреса закладу: м. Луцьк, бульвар Дружби Народів, 7, пивний бар 0,5.

16.10.2015 року стикнулись із неадекватною офіціанткою. Спочатку сіли за вільний столик, згодом звільнився більш зручний. Ми попросили пересісти туди. Нам дозволили.

За хвилин 5 до нас підійшла офіціантка та попросила пересісти назад, оскільки має прийти більша компанія. Ми погодились, хоча не дуже хотілося. Пересіли.

У нас прийняли замовлення, але сказали, що той столик теж замовлено. І щоб ми сіли в дверях на протязі. Я відмовилась, пояснивши, що ми могли взагалі не пересідати. Нас не почули і наполягали пересісти.

Ми встали та почали вимагати книгу скарг. Її нам не надали, пояснивши, що в цьому закладі такої книги немає. Нам було зіпсовано настрій та плани на вечір. Хоча раніше в барі цьому все влаштовувало. Ставлення до клієнта жахливе, і оце перекидання зі столика на інший столик показує всю зневагу офіціантки до нас. Дуже неприємно”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК