Всі скаргиГоловнеТовари та послугиЛуцьке ательє відремонтувало шубу так, що тепер не можна її носити. А брати відповідальність не хоче

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Вікторія, яка скаржиться на підприємця, який взявся ремонтувати її шубу. Але так ремонтував, що на останній один рукав став довший за інший. Але, якби тільки цей дефект був сюрпризом – ще на читачку чекав ряд розчарувань. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“14 лютого 2018 року я звернулась в ательє «КРАСА І МОДА» в кабінет за №2, що знаходиться за адресою: м. Луцьк, пр-т Соборності, 11а, до майстра Макаренко Олени Геннадіївни, яка зареєстрована як фізична особа-підприємець щодо отримання послуг з ремонту хутряних виробів, а саме: зміни (зменшення) розміру з 52 на 48 норкової шуби з цілісних шкірок, натурального кольору (горіх), фасону кльош, комір- стійка, рукава – з широкими манжетами (далі по тексту – шуба).

Шуба належить мені на праві особистої приватної власності після смерті моєї матері Галини Семенівни, яка померла 31 травня 2017 року.

Оглянувши шубу, власник ательє, яка одночасно є й майстром – Макаренко О.Г. сказала щоб я її одягла, після чого зробила відповідні мірки, і повідомивши, що шуба дуже якісна і шкірки неокрашені, погодилась про подальшу роботу з даною шубою.

Обговоривши деталі майбутнього фасону, ми досягли згоди, що, так як шуба була на мене дуже широкою та довгою, то мені було запропоновано змінити повністю її фасон, а саме: прямий крій з капюшоном, на що власне я й погодилась. Шуба була майже новою і майстер Макаренко О.Г. запропонувала мені використати цю ж підкладку, яку вона мені попередньо відпоре для прання, після чого я повинна матеріал повернути для подальшої роботи, на що я також погодилась.

Майстер Макаренко О.Г. повідомила мені, що загальна вартість робіт з шубою складатиме 2 000,00 (Дві тисячі) гривень 00 копійок та термін виконання роботи становитиме понад місяць, на що я погодилася. Макаренко О.Г. вказала про необхідність залишити шубу для виконання вказаної роботи. Після мого запитання щодо порядку проведення розрахунку за роботу, майстер Макаренко О.Г. повідомила мені про існуючу вже в ательє схему розрахунків, а саме: до початку робіт я повинна передати готівкою частково кошти в розмірі 400,00 грн (чотириста гривень 00 копійок) як передоплату, а в подальшому – при кожній примірці я щоразу зобов’язана сплачувати готівкою платежі в сумі не менше ніж 400,00 грн. (чотириста гривень 00 копійок), які щоразу будуть зараховуватись як часткова оплата за надані мені послуги.

Злощасна шуба

Понадіявшись на порядність власника ательє, яка одночасно є й майстром – Макаренко О.Г., я погодилась на такий порядок розрахунків і сплатила готівкою перший платіж в розмірі 400,00 грн (чотириста гривень 00 копійок). Ці кошти взяла помічник майстра Макаренко О.Г. і записала в книгу. На моє прохання надати мені договір та квитанцію, мені було повідомлено, що документи мені видадуть пізніше, після першої ж примірки, про яку мені повідомлять в телефонному режимі, чим порушили Пункт 1.2 глави 1 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15 грудня 2004 року № 637 із змінами і доповненнями.

В період 07 березня 2018 року по 17 березня 2018 року я перебувала у відпустці за межами міста Луцька, внаслідок чого зі мною був відсутній зв’язок. Після отимання 17 березня 2018 року смс-повідомлення, що мені телефонували з номера +38099 052 85 78, я відразу зателефонувала і це була майстер Макаренко О.Г. Ми з нею відразу домовилися про зустріч на 19 березня 2019 року. В понеділок 19 березня 2018 року мене зустріла її помічниця та віддала мені відпороту підкладку, щоб я її попрала та принесла на примірку 23 березня 2018 року. Так як і домовлялися, я знову передала готівкою грошові кошти в сумі 400,00 грн. (Чотириста гривень 00 копійок), знову ж не отримавши квитанції або іншого документа про сплачені мною кошти, чим знову було порушено Положення про ведення касових операцій.

23 березня 2018 року прийшовши на примірку, я знову-ж-таки передала готівкою грошові кошти в сумі 400,00 грн (Чотириста гривень 00 копійок). Одягнувши шубу, я зрозуміла, що шуба була повністю перешита, але майстер Макаренко О.Г. та її помічниця стверджували, що переробляли лише бокові шви і трішки піднімали рукава, при цьому рукава були дуже широкі і довгі на мене, з широкими манжетами, на що я й вказала майстру Макаренко О.Г. Після чого майстер Макаренко О.Г. мене заспокоїла, сказавши, що вона як професіонал зробить все добре і буде дуже гарно, і ми відразу домовились про дату наступної примірки – 27 березня 2018 року.

В назначений день я, прийшовши на примірку знову передала чотириста гривень і знову ж таки без отримання відповідного документа про сплату коштів.

Примірявши шубу, я зрозуміла, що майстер з моїм матеріалом не працювала, так як все залишилось як і на першій примірці. Майстер Макаренко О.Г. запитала мене лише про те, чи я хочу змінити фасон коміра. На що я відповіла, що комір я теж хотіла б змінити на півкруг. Майстер Макаренко О.Г. погодилась і повідомила, що 30 березня 2018 року шуба буде повінстю готова у відповідності до погодженого фасону.

30 березня 2018 року щойно прийшовши, з мене витребували залишок вісімсот гривень, які я змушена була знову ж таки сплатити, що й зробила. Прийнявши від мене ці гроші мені повернули шубу. Однак одягнувши шубу, я не могла зрозуміти, що майстер Макаренко О.Г. робила з наданим матеріалом, так як рукава шуби різні по розміру (один довший, інший коротший), та також виявлено ряд інших недоліків, які в сукупності свідчили про те, що надана мною шуба є повністю зіпсована! Залишки шуби мені не повернули, мотивуючи, що їх дуже мало. Я вимагала усунути всі недолки та насамперед надати мені всі підтверджуючі документи про проведені мною оплати та зрештою підписаний договір про надання послуг. На що власник ательє, яка одночасно є й майстром – Макаренко О.Г. мені повідомила, що жодних документів вона нікому не надає і мені теж не надасть, чим порушує Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15 грудня 2004 року № 637, Інструкцію щодо надання послуг з ремонту і пошиття швейних і хутряних виробів, виробів із шкіри, головних уборів затвердженої Наказом Українського союзу об’єднань, підприємств і організацій побутового обслуговування населення 27.08.2000 р. №20 та Правила побутового обслуговування населення затверджених Постановою КМУ від 16.05.1994 р. № 313.

Після таких слів, я змушена була викликати поліцію, так як вважаю, що такі дії власника ательє, яка одночасно є й майстром – Макаренко О.Г. не тільки порушують чинне законодавство в цілому, але й мають ознаки шахрайства, за яке вищевказана особа повинна понести відповідальність, в тому числі й кримінальну згідно чинного Кримінального кодексу України.

Однак, поліція на мій виклик не відреагувала жодним чином і не приїхала.

Станом на сьогоднішній день приблизна вартість аналогічної шуби становить 80 000,00 (Вісімдесят тисяч) гривень 00 копійок. Вартість завданих мені збитків сягають в розмірі 60 000,00 (Шістдесят) тисяч гривень 00 копійок. Шубу ФОП – Макаренко О.Г. мені не повернула, тобто ФОП – Макаренко О.Г. обманним шляхом заволоділа моїм майном, що також підпадає під ознаки кримінального діяння”, – написала вона.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК