Всі скаргиТовари та послугиФінансиЛомбард обманює позичальників

До “Електронної книги скарг України” написала Галина. Жінка запевняє, що ломбард, до якого вона звернулась за позичкою витягнув запчастини із зданого нею ксерокса. Визнавати цей факт працівники та власники ломбарду відмовляються.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Перший раз мене життя змусило звернутися по допомогу в ломбард. Я здала свій ксерокс, але коли прийшли ми з чоловіком його забирати, то були в шоці. Найголовніших запчастин – картріджів всередині не було. нам почали говорити, що їх і не було. Але як вони приймали непрацюючий ксерокс і платили нам гроші за що? Вони ж провіряли, робили ксерокопію, коли приймали. Отже, після того, як почали вимагати, щоб віддали нам картріджі, робітниця подзвонила до хазяйки цього ломбарду, а та по телефону дуже нагрубила нам, послала прямим текстом і вигнала, визвала охоронців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підробка договору аренди не визнана злочином

Сказала, що навіть номер накладної не має права дати. Мені дуже погано після цього було, викликали лікаря – піднявся тиск. Як можна чинити так з людьми, я ж не алкоголічка якась, в мене троє діточок. Їм потрібен цей ксерокс. А мені, щоб купити такі картріджі потрібно викинути більше півсотні. І чому я повинна їм дарувати їх. Що мені робити з цими шахраями? Міліція, я впевнена, цим не займеться, бо раз я вже зверталася туди, поки не заплзаплатиш, не поворушаться. Може б якусь перевірку туди надіслати, що це за ломбарт такий “Діамантовий дім” мКалинівка, вул.Промислова 1, 2поверх (пивна академія), тел.(098)501 37 07.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!