ІншеВсі скаргиЛомбард не повертає колишнім працівникам трудові

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скраг України” написала читачка Альона, яка стверджує, що її колишній роботодавець після звільнення не віддав трудову книжку. За її словами, ломбард не вперше порушує закон, відмовляючи у видачі документу.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Сеть ломбардов Благо (Полное общество «Ломбард Донкредит общество с ограниченной ответственностью «ИНТЕР-nРИЕЛТИ» И «КОМПАНИЯ»(ОКПО 30416462), юридический адрес :01135,г. Киев, ул. Жилянская,101) после увольнения не отдает трудовые книги своим сотрудникам!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Монополія компанії з обслуговування ліфтів

Я проработала в ломбарде с мая 2015 по декабрь 2015, уволилась 3 декабря и по 13 января 2016 года мне до сих пор не отдали мою труд.книгу! Мало того, меня заставили переписать увольнение другим числом! На вопрос о возврате моей книжки, перенаправляют мой вызов другим сотрудникам, оставляя меня без ответа…

Как бороться? Ведь в этом случае закон на моей стороне, но и этого они не боятся… так же я знаю еще одного сотрудника, который раньше меня уволился и так же не получил свою книжку.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК