Всі скаргиФінансиЛізингова компанія дурить вкладників

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Катерина, котра переконує, що її родину надурила лізингова компанія. За словами жінки, вони не єдині постраждалі від махінацій компанії і хоч увагу на дії шахраїв уже звернтали, компанія продовжує працювати, видурюючи гроші вкладників.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Хочу звернути вашу увагу на лізингову компанію “Еталон”.
Про неї вже показували в двох програмах ICTV “Дістало” і НТН, програму не пам’ятаю. Але проблема залишилась. Компанія як існувала так і існує. Багато звернень до суду. Форуми просто розриваються від скарг людей. Я дуже шкодую, що ми з чоловіком так легковажно віддали гроші і навіть не почитали це раніше. Ми, напевне, не хотіли цього бачити..

Вони дезінформують вкладників, говорячи, що авансний платіж – це 10% від суми ТЗ, а потім дізнаємося, що ці гроші за їх оформлення. А авансний платіж ще 50% від суми, який вони розділили на рік. Хоч нам в очі було сказано, що півсуми ділиться на перший рік для того, щоб був менший відсоток на погашення і цей рік не рахується. А в договорі сказано, що отрутимаємо ми ТЗ за умов всіх сплат, в тому числі і авансного платежу, але до 50 днів. І за умов виконання всіх умов договору, ми навряд отримаємо своє омріяне авто. В договорі зазначено, процитую: “16.4 Після підписання Даного Договору всі попередні домовленості вважаються такими, що втратили чинність.”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: АЛЛО відмовляється приймати назад зламаний телефон

Мені дуже соромно, що ми, як лохи попались на це і я не хочу щоб про ще знали наші знайомі. В нас маленька дитинка, а 15000, які ми заплатили – це для нас великі гроші.
В цієї компанії навряд Є дозвіл на лізинг. І їх навіть не збентежило те, що в мого чоловіка, на якого оформлявся договір був паспорт з невклеєною фотографією в 25 років. З цієї пречини ми написали заяву щодо визнання договору недійсним, але для них це не причина і вони письмово відмовили. Допоможіть вкладникам забрати свої гроші і уникнути нових горе-вкладників, бо завтра можливо в них буде нова назва і нові лохи.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!