ІншеВсі скаргиДержавні органиЛітніх жінок виселяють із квартири шахраї

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Світлана, вона переконує, що її тіток надурили з договором купівлі-продажу квартири.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Скаржимося на шахрайське заволодіння квартирою пристарілих жінок 86-ти та 80-ти річного віку за допомогою приватного нотаріуса та корумпованих правоохоронних органів (прокуратури, міліції), судді та депутата міської ради.

Прошу провести журналістське розслідування шахрайського заволодіння квартирою моїх пристарілих тіток за допомогою корумпованих правоохоронних органів (прокуратури, міліції), судді, депутата міської ради. А саме, розслідувати, як РВ УМВС та районна прокуратура кришувала злочинні дії шахраїв, як на моє звернення до цих правоохоронних органів за довіреністю тітки вони замовчували той факт, що квартира, в якій вони проживають, уже з 25.02.2010 року не належить тіткам.

Перше письмове звернення до правоохоронних органів було здійснене мною 2.12.2013 р. на прохання моєї тітки в зв’язку з побоюваннями за своє життя та знущанням над нею шахраїв. На всі мої письмові заяви про вчинений злочин над пристарілими тітками працівники правоохоронних органів виявили бездіяльність (кришування шахраїв), досі не вислухали та не опитали з цього питання ні тітки, ні мене. Писали відписки та направляли по хибному шляху.

Пропонували оскаржувати в суді тітчин заповіт, хоча знали (шахраї їм пред’явили договір купівлі-продажу на квартиру), що шахраї підсунули малограмотним, 86-ти та 80-ти річним підсліпуватим та глухуватим тіткам, як казали тітки опікунства, договір купівлі-продажу квартири за смішною ціною в дві тисячі гривень (які вони не отримували). Це ж одномісячні пенсії тіток, за однокімнатну квартиру в центрі міста, яка за оцінкою, викладеною в довідці-характеристиці Вінницького обласного об’єднаного бюро технічної інвентаризації на той час, становить 72 464,00 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Підвали житлового будинку затоплює вода»

Усі ці роки тітки оплачували комунальні послуги по квартирі, бо не знали, що квартира їм не належить. Договори на всі комунальні послуги після заволодіння квартирою не переоформлювались, а залишались на тітках, щоб приховати шахрайські дії.

Тільки 27.12.2013 року при спробі шахраїв виламати двері в квартиру ми довідались, що квартира не належить тіткам. 27 січня 2014 року я за дорученням тітки подала в суд позовну заяву про визнання договору купівлі-продажу недійсним. Суд затягувався, часто за невідомих причин (чотири місяці), і 28.05.2014 року виніс рішення не на користь тітки. Видача на руки рішення суду затягувалась, щоб ми не встигли підготувитись та звернутись до апеляційного суду, і тільки після письмового звернення в канцелярію суду було отримано рішення.

Апеляційна скарга подана до апеляційного суду 6.06.2014 року. Тільки 2.10.2014 року відбулося перше засідання апеляційного суду. Друге засідання поки що не відбулося (більше 11 місяців). Апеляційний суд вичікує, чим закінчаться гучні справи проти судових органів та люстрація, бо не хоче прийняти законне рішення.

По цій справі я зверталась в обласну та генеральну прокуратуру, УМВС України у Вінницькій області, УМВС України, головне управління юстиції у Вінницькій області, міністерство юстиції України, відписка одна – заява відправлена на розгляд у районні правоохоронні органи. Куди б ти не скаржився, скарга на розгляді, буде повернута тому, на кого ти скаржишся.  

Я дійшла висновку, що Закон України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 р. стосується тільки громадян, а не правоохоронних органів, до яких вони звертаються. Допоможіть, будь ласка, розібратись у цій справі.

Є документи, відео та фотоматеріали. Засідання апеляційного суду призначено на 18.09.2015 року. Дякую за увагу!

З повагою, Світлана, Вінницька область, м. Калинівка“.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК