Всі скаргиЛист-відповідь магазина, щодо порушення ними прав споживача

Нам написали із Умані. Магазин “Анна-Бест”, переконують, що про їхній сервіс говорять неправду.

Нещодавно до “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Тетяна. Казала про те, що її бажання купити гарну шубку обернулося на грошовиту тяганину і псування собі нервів в магазині “ANNA-BEST”. 

Ми дочекалися відповіді від власнкиів магазину, які ствреджують, що їх банально оббрехали. Слід відмітити, що ми звернулися за вказаною адресою, звідки надійшов лист, але нам так і не відповіли. Тому наводимо лист власнкиів магазину жіночого одягу “ANNA-BEST”.

ОСЬ ЛИСТ-ВІДПОВІДЬ:

“Прочитавши лист Тетяни можна подумати, що працівники і керівництво магазину просто звірі, а не люди. Але для ясності всіх, хто читає це звернення, хочеться уточнити і виправити деталі, які тут неправдиво висвітлені. Я не буду та й не хочу оправдовуватися, але все ж таки, треба розставити всі крапки на “і”.

Почнемо з того, що ми не продаємо хутро і шуби, як написано в цій статті, і не змінюємо правила акцій, тому що умови обміну і повернення речей – це не акція, а правила для нас та наших покупців. Вони чітко і ясно зазначені на нашому сайті, і кожен, хто робить замовлення, може з ними ознайомитися.

Сайт існує більше року і ця інформація була на ньому завжди!!! Тому слова Тетяни, цитую: “Мені відмовили, хоча до цього на сайті було зазначено, що заміна і повернення можливе. Більше інформації, про те, що магазин не приймає речі, які не підійшли, на сайті не було ніякої. …тоді на сайті з´явилася інформація, що вони не приймають назад речі, які не підійшли.”, – розцінюємо як брехню.

Так, у поверненні дійсно було відмовлено. На сайті чітко зазначено, що поверненню підлягають лише речі з явним дефектом і браком, а якщо щось не підійшло, то покупець може обміняти товар на будь-який інший із сайту. Людина замовила пальто за 1230 грн. і навіть не розібралася в тому, що написано на сайті, адже у нас вказана і довжина, і ширина, і все-все, навіть зріст моделі на фото, на якій одягнено пальто.

Зрозумійте, шановні, це інтернет-магазин, у нас немає можливості приміряти річ на Вас, тому всю відповідальність при виборі товару Ви берете на себе. Менеджер може підказати Вам при виборі розміру чи фасона, але він не бачить Вас вживу, і тому орієнтується лише на ту інформацію, що говорите йому Ви. Тетяна Мельник при оформленні замовлення і слова не сказала про свій зріст і проблемну фігуру, це вияснилося лише тоді, коли ми відмовили їй у поверненні.

Тетяна свідомо зробила свій вибір, ніхто не змушував її купувати саме у нас. І дайте відповідь на ще одне запитання: Ви довірили нам свої 1230 гривень, то чому ж Ви навіть не прочитали і не спитали про повернення і обмін?

Листа з погрозами з нашого боку не було. Ми, навпаки, повідомили Вам, що через 5 робочих днів від дати прибуття посилки будуть нараховуватись додаткові кошти за зберігання. Хіба це погроза?

А Ви, в свою чергу, закидували нас листами про судові позови і штрафні санкції, і погрожували, що ми втратимо набагато більше, ніж намагалися заробити на Вас.

До того ж, Тетяна забула написати ще про один момент, ми пропонували їй не тільки обмін на будь-яку річ із сайту, а й пропонували зачекати, доки це пальто знайде свого покупця, тобто буде продане і тоді ми повернемо гроші.

Після декількох днів постійних дзвінків Тетяни, які почали заважати нормальній роботі магазину (це був останній тиждень перед Новим Роком), було прийнято рішення повернути гроші. Причина повернення – просто набридло слухати образи і погрози в свою адресу. Та й ніякого порушення

Закону України про права споживачів не було, адже в ньому чітко зазначено. що гроші повертаються магазином впродовж 7 робочих днів.

Слова Тетяни в останній розмові з нашим менеджером розставили все по своїх місцях, не дослівно, але цитую: “Мене купила Ваша жовта табличка, де написано, що у Вас є обмін і повернення. Але я не читала умови цього”.

Висновки з усього вище сказаного нехай кожен зробить сам.

У нас 291 позитивний відгук від вдячних клієнтів. У нас сотні постійних клієнтів. І ще одне, шановні, якщо у Вас є якісь питання чи зауваження щодо нашої роботи, не бійтесь задавати їх безпосередньо при замовленні товару, і тоді ми з Вами ніколи не потрапемо в таку ситуацію, яка сталася з Тетяною Мельник з міста Гадяч Полтавської області”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!