Всі скаргиЛист від постраждалого: Суддя вбив людей і відкупився

Найпопулярніші записи

Пише підполковник МО України – він переконаний, що суддя, який вбив його сина дає хабарі, щоб його не посадили.

До «Електронної книги скарг України» написав підполковник Кузьменко С.Г. Після двох років судових тяганин, можливо, нечесних експертиз – він майже втратив віру у вітчизняне правосуддя. Він надіється на журналістів, які допоможуть висвітлити йому проблему з беззаконням.

Для журналістів, після його листа є контакт, а також, підполковник запевняє – у нього є відео, світлини, і безліч інших документів, що доводять його провину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Припаркуй коня. Коли потрібно платити за парковку, а коли ні?

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів: 

“Звертаюсь до Вас з проханням у відновленні справедливості, пов’язаного із загибеллю 20.06.2009р. в ДТП мого сина Кузьменка Олександра Сергійовича та його знайомої Щолок Маряни Евгенівни і тяжко травмованих Кириленко Антона Сергійовича та Прокопченко Марії Віталіївни (на сьогодні інваліди 3 групи) Суддя Литвинов Андрій Вікторович Купянського районного суду на Мітцубісі Паджеро Вагон із швидкістю 163км виїхав на зустрічну смугу на 1,15метра та вдарив ВАЗ- 21061.

Після чого проведена експертиза Харківським НДІСЕ підтвердила його винуватість і слідчий обласної прокуратури м. Харків Говоруха В.В. виніс 23.06.2010р. Постанову про притягнення судді Литвинова А.В. до кримінальної відповідальності за ч.3 ст.286 КК України. Після чого він (суддя) купив рішення експертів Київського НДІСЕ, зробив покази двох виживших свідків не дієвими, провели 30.10.2010р. додатковий допит його і дружини (нотаріуса) та відтворення ДТП із експертами КНДІСЕ тільки для них двох.

Експерти КНДІСЕ і слідчий Говоруха В.В. у своїх доказах покладаються на “возможную осипь грунта ВАЗ 0,50см от розмежевательной линии” , хотя отбор и екпертизи грунта из автомобилей не делали преднамерено .

ТРИ РОКИ нам не давали знайомитись із матеріалами справи, відмінили постанову від 23.06.2010р. про притягнення судді до відповідальності. Сказали, що водійські права, нібито, знаходились у бардачці авто і провели аналіз крові на вміст алкоголю, хоча у Печенізьській амбулаторії відсутні реактиви і свідки свідчили, що суддя тільки подихав у трубку, а потім її підмінили. Отака у нас експертиза і куплене правосуддя. У нас є відеозйомки автокомісара та телебачення із матеріали знятими на місці ДТП, де чітко видно тасольне пятно 0,40 на 0,40см на шляху мого сина на відстані від розмежувальної лінії 0.36см, що підтверджує свідчення двох свідків, які вижили після ДТП.

Але слідство, про вище вказані факти замовчує і приховує навмисно на користь судді Литвинова А.В. Крім того, у матеріалах справи є чіткі фото із відбитками протектора-колеса авто судді, як раз на початок номерного знака ВАЗ, що є доказом того, що колесо Мітцубісі загнало колесо ВАЗ до заднього колеса.

На сьогодні рішенням Чутівського міськрайонного суду від 16.10.2013р. скасовано постанову слідчого прокуратури Говорухи В.В. від 31.08.2011р. що є фактом відновлення попередньої постанови про притягнення судді до відповідальності від 23.06.2010р. Крім того ухвалою Київського районного суду м.Харків від 21.10.2013р.скасовано постанову ст.слідчого ВР ДТП СУ ГУМВС України в Харківській області майора міліції Коновалової М.В. від 17.09.2013р. про відмову у визнанні Кузьменка С.Г тобто мене потерпілим у кримінальному провадженні № 12012229140000648.

Після чого ст. слідчий Коновалова М.В. захворіла і сказала, хай за свої дії відповідає слідчий Говоруха В.В., який на даний час працює заступником прокурора Червонозаводської районної прокуратури м. Харкова.Допоможіть передати матеріали до Слідчого управління Генеральної прокуратури та провести із допитом свідків-очевидців ДТП незалежної експертизи при ХНДІСЕ.

З повагою до Вас, підполковник МО України Кузьменко С.Г.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК