ІншеВсі скаргиЛист від читача: “Як наша влада однією рукою зі ЗМІ, а другою рукою грабує потихеньку”

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Микола, який пише на реальних прикладах, як влада бреше. 

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

«Горе спіткає того, хто паплюже та цурається коренів своїх. Бо то є зрада, а зрада – то є гріх». В сім’ї корені – то є батьки, а ось у суспільства держави –пенсіонери.

Надихнув мене написати Вам листа перегляд новин на ТРК «Україна» після 19 години в неділю 20-го січня. Особливо за хворе серце взяла сторінка де висвітлюється, як наше рідне керівництво піклується про пенсіонерів, обіцяючи подбати про перерахунок пенсій. І я радів би та надіявся на поліпшення життя знедолених верств населення, але є одне але. Не один раз надавалася можливість побачити , як наша влада однією рукою дає, під галас ЗМІ, а другою рукою грабує потихеньку.

Коротко про себе. Тільки-но виповнилося 18 років в 1970 р. почав працювати в шахті в Донецька. Потім армія і знову шахта з навчанням на вечірньому факультеті ДПІ ( політехнічній інститут). Загального стажу більше 40 років. Із них підземного більше 20років. Якщо скласти то під землею пробув років сім. Є дві шахтарські слави. За ударну працю і нарахували мені достойну пенсію. Пішов на пенсію і з 2013 року проживаю в селі Зайцеве Бахмутського р-ну( це 10км від Зайцевого що на лінії розмежування), але зареєстрованим залишався в м. Донецьку до 2014р. – поки не перестали виплачувати пенсії тим, хто зареєстрований на непідконтрольній території. Без проблем зареєструвався в своєму будинку, що залишився в спадок від батька в селі Зайцеве в жовтні 2014р. Поновили виплати і отримував пенсію до 2018р.- поки рідний уряд не «видав на гора нову постанову» – рахувати ВПО (переселенцями) тих, хто зареєструвався в Донецькій області після початку АТО. І ось тут починається оте кляте АЛЕ.

Одним «указом» сформували, так би мовити, групу населення, що обтяжує і формування бюджету і взагалі додає керівництву країни стільки головного болю. Взагалі за час воєнних дій на сході кабмін видав стільки постанов щодо ВПО, але всі вони якось конфліктують з законами конституції.

Взяти, наприклад, закон про надання статусу переселенця. В законі чітко говориться, що цей статус надається громадянам постійно зареєстрованим на неконтрольованій території по їх бажанню після подання заяви і не може бути наданий особі, що не має житла на неконтрольованій владою території і має постійну реєстрацію на контрольованій владою території.

Мені «пощастило» і керівництво ПФУ в м. Бахмут вирішило, що я повинен виконувати постанови щодо переселенців, не зважаючи на мою не згоду і на те,що в мене не має майна в м. Донецьк, і ось уже дев’ятий місяць позбавляє мене чесно заробленої пенсії. Їм зовсім байдуже за які кошти я маю виживати (харчуватись, лікуватися, розраховуватися за газ та електрику).

Вони знову і знову знаходять причини в купі отих постанов і указів, щоб не виконувати рішення суду від 27 листопада 2018 р., в якому суд визнав що ПФУ помилково вважає мене ВПО і зобов’язав «відповідача» поновити нарахування та виплату пенсії і виплатити заборгованість. Для ПФУ я ВПО. І таких дуже багато – немов люди поза законом. Не важко скласти і затвердить нову постанову і затримати виплати тим ,хто не встиг виконати нову забаганку, а це вже не малі кошти. А ще є постанова згідно якої вся заборгованість пенсіонерам затримується на невизначений час.

В своєму відзиві на адміністративний позов Бахмутсько-Лиманське об’єднане управління ПФУ Донецької області посилається на позицію Європейського суду з прав людини, що викладена в рішенні «Великода проти України» від 03.06.2014 р., в якому Суд зазначив, що законодавчі норми можуть змінюватися, передбачені законами соціально-економічні права не є абсолютними. Механізм реалізації цих прав може бути змінений державою, зокрема, через неможливість їх фінансового забезпечення шляхом пропорційного перерозподілу коштів з метою збереження балансу інтересів усього суспільства, зміна механізму нарахування певних видів соціальних виплат та допомоги є конституційно допустимою до тих меж, за якими ставиться під сумнів сама сутність змісту права на соціальний захист.

Дивлячись на те, що мені (і таким як я) залишилося від права на соціальний захист, за отією межею знаходиться уже потойбічча. Тому, що позбавили не якихось там пільг і допомоги,а позбавили останнього –пенсії.

Геноцид – це діяння, умисно вчинене з метою повного або часткового знищення будь-якої національної, етнічної, расової чи релігійної групи шляхом позбавлення життя членів такої групи чи заподіяння їм тяжких тілесних ушкоджень, створення для групи життєвих умов, розрахованих на повне чи часткове її фізичне знищення, скорочення дітонародження чи запобігання йому в такій групі або шляхом насильницької передачі дітей з однієї групи в іншу.
Зараз наша влада дуже багато говорить про голодомор і геноцид. І мій батько родом з Сумщини мені розповідав про той голод, бо сам його пережив. І ось порівнюючи розповіді з тим що відбувається зараз, напрошується один висновок – підлості тоді було набагато менше. Бо голодні були всі, а зараз поряд з голодними…. Наразі, мабуть, не знайти статистичних даних, щоб висвітили – скільки пенсіонерів на Донбасі померли чи потрапили до лікарні в чергах на КПВВ, в філіях Ощадбанка в чергах на ідетинфікацію і в Управліннях ПФУ. А скільки виживає заради гуманітарним допомогам, або допомоги від рідних. А що як немає отієї допомоги?…
Калашніков Микола.
Бахмутський р-н, с. Зайцеве, в.Трудова, 1
Р.S. Написав листа не для того, щоб викликати жалість, а щоб застерегти.
Світ свавілля, лицемірства і жорстокості не має майбутнього, бо то світ од лукавого.”, – написав він.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!