Всі скаргиЛист-скарга на бездіяльність депутатів

Лист-крик, від нашого читача, який не розуміє, як жити далі із такими тарифами, відсутністю роботи… 

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів: xyujinx@mail.ru

“Пишу Вам зі сльозами на очах! Лягаю спати з жахом і встаю з жахом! Мені страшно! Як дивитись в завтрашній день? Роботи немає! Зарплати та пенсії мінімальні! Родину прокормить нереально з такими цінами, а тут тепер, як обухом по голові – ціни на газ!

Це просто жахи! Це що за знущання? До чого ми йдемо? Напевно ми вертаємось до голодомору 32-33 року! Держава просто знущається із свого народу! Наші депутати повинні прожити на наші пенсії в 1000 грн.

Хай не рівняють свої доходи з доходами простих людей! Всілися в крісла і, мабуть, нас за людей в! же не вважають! Тому, що це не людські умови з такими цінами на газ!!!! Ми не відмовляємось платити по таким тарифам, але дайте нам відповідні заробітні плати, а не подачки з барського плеча! Що ви робите? Схаменіться!!! Ви хочете підняти Україну з колін? Та такими з такими цінами на газ ми ніколи не піднімемся з колін, ніколи не виберемзя з кабали!!! Ми тягнемся до Європи? Так зробіть спочатку нам Європейські зарплати, а потім піднімайте ціни на газ!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!