Всі скаргиМедицинаЛікарі-корупціонери на Дніпропетровщині

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, котрий переконує, що на керівні посади у місцевій лікарні назначають байдужих лікарів-корупціонерів. За словами чоловіка у селі є молоді спеціалісти, яким не дають працювати.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“В селищі Чаплине до 01 січня 2016 року було дві лікарні: залізнична та селищна, однак в звязку з проведенням реформ в Україні залізничну лікарню закрили, одразу в селищі відчулися, хоча і незначні але такі потрібні реформи, так як у цій лікарні процвітала лище корупція, продавалися лікарнянні, а лікування не проводилося взагалі. Всіх цих лікарів було скорочено, отже якби корупцеонерів було виштовхано на вулицю. З початку лютого 2016 року головні корупценонери (лікарі, які лише продають лікарнянні та беруть хабарі за прийом) повернулися в селишну лікарню, тим паче на керівні посади це взагалі абсурд як таке може бути!? В селищі є молоді спеціалісти у сфері медицини, але це нікого не бентежить і керівники районної лікарні назначають на посади лікарів, які лише беруть хабарі, а на лікування їм наплювати!!!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Люди не можуть отримати законні паї

Я вірю у нашу державу і рощу у ній своїх дітей і хочу бачити цю державу без корупціонерів, так як насьогодні держава ними переповнена. Прошу Вас звільнити цих кервників із селищної лікарні (перезавантажити), провести конкурсний відбір відповідно до законодавства, тим паче хабарники працювали при владі Януковича, та там брали хабарі і продовжують їх брати надалі. “

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК