Всі скаргиМедицинаЛікар відмовляється приймати пацієнта

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Юлія, котра переконує, що її чоловікові відмовили у прийомі до лікаря, аргументуючи тим, що лікарняний відкривали в іншій лікарні.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Все знают что в настоящий момент очень напряженная ситуация с гриппом.По всем теле каналам советуют немедленно обращаться к врачу. Мой муж обратился к врачу и ему отказали в помощи. Как такое может быть?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шахраї наживаються на пенсіонерах

Предыстория. 14.01.16 у него поднялась температура до 39° и мы вызвали врача. Врач назначил стандартное лечение против ОРВИ. На следующий день он почувствовал себя хуже и решил обратиться к другому врачу. Поехал в медсанчасть Нефтехимик и ему отказали в приёме, так как больничный ему открывал врач по месту жительства. Неужели если один врач назначил неполное лечение нельзя проконсультироваться и получить лечение у другого? Хочу получить ответ на этот вопрос и как же клятва Гиппократа. Наверное она уже не актуальна.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!