Всі скаргиЖКГЛічильникик встановили, а показники не враховують

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, який переконує, що встановлені лічильники у квартирі не були підключені, тому досі мусить платити за тепло та гарячу воду без врахувань показників лічильників.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Ще на початку серпня 2015 року ООО “Е-Инжиниринг Ко” Згідно договорів №31/07/01 та31/07/02 встановили теплолічильники в квартирах моїх дітей та до 17.09.2015 року повинні були надати погоджену проектну документацію, та до цих пір не надали. Говорять, що документація знаходиться на погодженні в “Київенерго”, на мої дзвінки ні виконавець Вологодський Д.С. (067 547 29 18), ні його директор Крилов С.А. (364 29 70) не відповідають.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Школу намагаються закрити

Всі кошти мною сплачені, а рахунки на тепло та гарячу воду надходять не враховуючи показання лічильників. На мою скаргу в поліцію за №8! 4644 від 24.11.2015 року за три дні було зроблено висновок, що це цивільно-правові відносини, хоча виконавець робіт обманом в мене взяв всі кошти (шахрайство). 08.12.2015 року, після неодноразових моїх дзвінків та звернень, на які я не отримував відповіді, я сам поїхав до райвідділку, де з’ясувалося, що постанову винесли ще 27.11.2015р.

Цього ж дня я звернувся до прокуратури Святошинського району зі скаргою за №10751 від 08.12.2015р., яку знов було переслано до райвідділку поліції. Таким чином на даний момент, маючи встановлені лічильники, доволиться платити “Київенерго” за тепло і гарячу воду за підвищеним тарифам та завищеній кількості тепло- та гарячого водопостачання.

Правди при цій владі добитися практично неможливо. Головна мета в них – отримати “бабло”. Документи всі є, але переслати не можу – не маю сканера. Про себе: пенсіонер, ветеран ЗСУ, інвалід 2-ї групи, за плечима вже 2 інфаркти.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!