Всі скаргиLego звинуватили в зростанні «рівня насильства» в конструкторах

Виробник іграшок Lego за 40 років значно збільшив частку «жорстоких» конструкторів, йдеться в дослідженні університету Кентербері, Нова Зеландія.

За даними вчених, до 2015 року 30% наборів Lego включало в себе хоча б один вид зброї, 40% конструкторів так чи інакше зачіпав тему насильства.

Як сказано в дослідженні, вперше зброя з’явилася в конструкторах в 1978 році: в наборі з замком були представлені мечі, списи та сокири. Згодом «рівень фізичного насильства» в іграшках Lego збільшувався на 19% в рік, число наборів, де дослідники вбачають психологічне насильство, – на 11,7% щорічно.

Як приклад новозеландські вчені привели зокрема набори конструкторів із серії «Зоряних воєн». Якщо в 1999 році, коли вийшов перший конструктор серії, в ньому був тільки один світловий меч джедаїв, то в 2007 в набори додали бластери та іншу зброю.

Представник Lego Трой Тейлор заявив Guardian, що ігрові сценарії з конфліктами – природна частина розвитку дітей. За словами співрозмовника газети, компанія завжди намагається пом’якшити ці конфлікти, використовуючи гумор.

Lego випускає набори в декількох десятках серій. У різний час компанія представляла конструктори, засновані на «супергеройських» коміксах Marvel і DC; набори про війну землян проти прибульців; кілька серій про різних спецагентів і їхніх супротивників і так далі.

Крім того, компанія робить у стилістиці своїх конструкторів відеоігри, в деяких з яких противники при їхньому знищенні розлітаються на кубики Lego.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!